petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tümör tedavisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba muhabbet kuşumum poposunda büyük bir tümör söz konusu tedavisi için neler yapabilirim birde diğer kuşlara bulaşma ihtimali nedir. ayrıca dokunma durumunda bana bulaşabilecek hastalık söz konusumu
    [​IMG][​IMG]

2. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Çok geçmiş olsun, önceki kuşumda da kuyruk üstünde vardı kanamalıydı, bana yapılacak bişey olmadığını söylemişti kuşçu, anesteziyi kaldırmazmış. Kisa süre sonra da vefat etmişti. Umarım bir tedavisini biliyorlardır. Çok geçmiş olsun.

3. the22trakyali22

the22trakyali22 New Member

Beğenileri:
    0
    3 ay önce aynı sorun benim kuşumda da vardı veterinere götürdüm yapılacak bişey yok dedi. Bir süre sonrada kuş öldü

4. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun.. aynı sorun benim kuşumda da vardı. malesef kaybettik

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bölgeye sirke ruhu ve iyotlu su sürün. Geçmezde ya veterinerin alacak. Alınmayack bir ursa salmonella hastalığı belirtisi de olabilir. Acilen kanatlı veterinerine götürmelisiniz

Sayfayı Paylaş