petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüneğe bile çıkmamaya başladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eray ULUTAŞ tarafından 6 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Eray ULUTAŞ

arkadaşlar benim 2 3 gündür kuşum hasta vitamin takviyesi falan da yaptım dün ama kuşum tüneğe falan çıkmıyor daha çok küçük bir yavru 1 aylık sanırım kuyruğu falan da yok ara da sırada tüyleri dökülüyor bn ne yapmam lazım çok halsiz duruyor ilk geldiğindeki canlılığı yok bir kaç kerede ishal yaptı bildiiğiniz su çıktı ama şimdi düzeldii biraz biraz:confused: elimi de ısırıyor elimdeyken seviyorum bazen elimi ısırıyor

2. Eray ULUTAŞ

bilgilendirmenizi bekliyorum daha ne yapabilriim kuşum için

3. Eray ULUTAŞ

internetten okudum bebe bisküvitiyle sütü karıştırıp veriyimmi yavru kuşuma biraz ishal gibi bir problem olurumu

4. Yücel YETİMOĞLU

yedirebilmek mesele onu kardeşim 1 yumurta haşla beyazıyla bebe bisküvisini karıştır yemliğe koy onuda yerde veya tünekte nerde duruyorsa yakınına koy yerse iyi gelir ! kuşun halsizlik sebebi tam olarak nedir de böyle bi gıda takviyesi soruyorsun ?

5. Eray ULUTAŞ

halsizlik sebebi 2 gün önce bildiğiniz su yaptı tuvaletini ara sıra su gibi yapıo ara sıra normal yapıo daha kuyruğu falan da çıkmadı tüyleri kopuo ara sıra yani üzülüom baya

6. Yücel YETİMOĞLU

kuş yavru olduğu için bunların olması normal ! ama çok çabuk ishal olur hiç bişeyi fazla vermeyin vitamini dahi , cereyanda kalmasın hayvan ve fazla ele almayn derim insandan bile hastalık alabilir birde yavru kuş çok sitres yaptığındada halsiz kalabilir geldiği yerin durumu nasıl bilmediğim için ve resim felanda olmadığı için çok bişey söyleyemiyorum sadece öneri hocam...

7. Eray ULUTAŞ

resmi var hemen paylaşıyorum

8. Eray ULUTAŞ

9. Lütfi ÖZER

yapmanız gereken güzel bi patates maması 1hafta boyunca hergün patates maması yapıp verin yanına güzel bir vitamin ve kafesi sıcak tutun ve koltuğa yaslanın :))

10. Seher Ün ERTEK

valla benım bılgım yok ben ole cok yavru kaybettım ama o zaman buforma uye degıldım forumdakı tum konuları gerekırse bastan bbastan okumanı tavsıye ederım hatta ben not bıle alıyorum ara ara arkadasların tavsıyelerını.

Sayfayı Paylaş