Karadeniz Pet

tüneğe bile çıkmamaya başladı

• Konbuyu başlatan Eray ULUTAŞ
  • Başlangıç tarihi
E

Eray ULUTAŞ

Guest
arkadaşlar benim 2 3 gündür kuşum hasta vitamin takviyesi falan da yaptım dün ama kuşum tüneğe falan çıkmıyor daha çok küçük bir yavru 1 aylık sanırım kuyruğu falan da yok ara da sırada tüyleri dökülüyor bn ne yapmam lazım çok halsiz duruyor ilk geldiğindeki canlılığı yok bir kaç kerede ishal yaptı bildiiğiniz su çıktı ama şimdi düzeldii biraz biraz:confused: elimi de ısırıyor elimdeyken seviyorum bazen elimi ısırıyor

bilgilendirmenizi bekliyorum daha ne yapabilriim kuşum için

internetten okudum bebe bisküvitiyle sütü karıştırıp veriyimmi yavru kuşuma biraz ishal gibi bir problem olurumu

yedirebilmek mesele onu kardeşim 1 yumurta haşla beyazıyla bebe bisküvisini karıştır yemliğe koy onuda yerde veya tünekte nerde duruyorsa yakınına koy yerse iyi gelir ! kuşun halsizlik sebebi tam olarak nedir de böyle bi gıda takviyesi soruyorsun ?

halsizlik sebebi 2 gün önce bildiğiniz su yaptı tuvaletini ara sıra su gibi yapıo ara sıra normal yapıo daha kuyruğu falan da çıkmadı tüyleri kopuo ara sıra yani üzülüom baya

kuş yavru olduğu için bunların olması normal ! ama çok çabuk ishal olur hiç bişeyi fazla vermeyin vitamini dahi , cereyanda kalmasın hayvan ve fazla ele almayn derim insandan bile hastalık alabilir birde yavru kuş çok sitres yaptığındada halsiz kalabilir geldiği yerin durumu nasıl bilmediğim için ve resim felanda olmadığı için çok bişey söyleyemiyorum sadece öneri hocam...

yapmanız gereken güzel bi patates maması 1hafta boyunca hergün patates maması yapıp verin yanına güzel bir vitamin ve kafesi sıcak tutun ve koltuğa yaslanın :))

valla benım bılgım yok ben ole cok yavru kaybettım ama o zaman buforma uye degıldım forumdakı tum konuları gerekırse bastan bbastan okumanı tavsıye ederım hatta ben not bıle alıyorum ara ara arkadasların tavsıyelerını.

Geri