Karadeniz Pet

Tüneğe ilk adım ( Anne , baba , yavru )

Kadir Çavuşoğlu

Meraklı Üye
Muhabbet kuşlarımı yeni almıştım yavrusu da gelmişti yanında , bu sabah baktım tüneğe kadar düşmüş ama yeme düşmedi daha , annesi de atmış olabilir.
Anne yuva hazırlığında.

Maşallah.Sağlıkla büyür,ömrü uzun olur İnşallah.

Maşallah Ömrü uzun olsun

Yuva hazirlatma kusu 1 ay dinlendir yavru alicam diye telef etme yazik

Kusunuzu da ayirin ne olur ne olmaz dovusebilirler

Yuva hazirlatma kusu 1 ay dinlendir yavru alicam diye telef etme yazik

Kusunuzu da ayirin ne olur ne olmaz dovusebilirler

ilk damızlık kusum bunlar alayım yavru ondan sonra dinlendireceğim.Hangi kuşu ayırayım yavruyu mu ? daha yeme düşmedi.

ilk damızlık kusum bunlar alayım yavru ondan sonra dinlendireceğim.Hangi kuşu ayırayım yavruyu mu ? daha yeme düşmedi.

Kusa eziyetten baska bisi olmas yaptiginiz 1 ay sabredin yeni yavrulamis 2 ay yuvaliktan cikmamis yazik vitaminsiz kaldi saglikli yavrular cikmaz

Maşallah yavrunuza Güle güle besleyin

Kusa eziyetten baska bisi olmas yaptiginiz 1 ay sabredin yeni yavrulamis 2 ay yuvaliktan cikmamis yazik vitaminsiz kaldi saglikli yavrular cikmaz

Gereki vitamin ve mama takviyelerini yapıyorum zaten.

Yavruyu eğitmeni tavsiye ederim hem birbirinize bağlanırsınız hem de çok eğlenceli bîşey. Eğecekti satacaksan da daha fazlaya gider
MAŞALLAH :)

Yavruyu eğitmeni tavsiye ederim hem birbirinize bağlanırsınız hem de çok eğlenceli bîşey. Eğecekti satacaksan da daha fazlaya gider
MAŞALLAH :)

Zaten eğitiyorum başladım 2 - 3 günden beri bakalım benden kaçmıyor. Beraber oyunlar oynuyoruz sonra yorulup elimde uyuyor :)

Kardeşim hadi hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına. Sonunda yavruyu gördük dışarıda :)

Teşekkür ederim Gökhan Abim. Ama daha yeme düşmedi ne zaman düşer bilmiyorum nasıl alışır benim tabanda gezmiyor sürekli tünekde nasıl alışır bu kuş yeme ?

Teşekkür ederim Gökhan Abim. Ama daha yeme düşmedi ne zaman düşer bilmiyorum nasıl alışır benim tabanda gezmiyor sürekli tünekde nasıl alışır bu kuş yeme ?
Bütün derdin bu olsun be Kadirim :) Sen yere yem dök. Yemlikleri al. Anne baba yem yemek için tabana indiğinde o da inecek. Biliyorsun muhabbetler papağangillerden. Taklit ve sürü psikolojisi olan canlılar. O sebepten o da alışacaktır güzel kardeşim.

Son düzenleme:
Bütün derdin bu olsun be Kadirim :) Sen yere yem dök. Yemlikleri al. Anne baba yem yemek için tabana indiğinde o da inecek. Biliyorsun muhabbetler papağangillerden. Taklit ve sürü psikolojisi olan canlılar. O sebepten o da alışacaktır güzel kardeşim.

Abi akıllı yemlik var , akıllı yemliği koydugum yerde boşta kapıgı yok onu alırsam o zaman oradan kaçarlar ne yapalım :)

Geri