petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tünek yapımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berşan KENAR tarafından 24 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    selamın aleyküm. incir ağacında tünek yapılırmı ? internettte gördümde yapılır diyordu inanamadım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Bilen yokmu

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Abicigim milyon cesit agac var :) Ölumluk degilki tunek veya baska birsey zamani geldiginde eskiyor.Ben ceviz agacindan yaptim 8 aydir kullaniyorum.Yok su agactan olmaz yok bu agactan olmaz diye birsey yok zehirsiz olan tum agaclardan olur.Ornek; portakal,dardagan,okaliptus,ceviz,erik,kayisi yani cogaltilabilir bunlar.Ben kafesin koyacagim yerlerinden biraz uzun kesip uc kisimlarini bicak yardimiyla kesip tellere yerlestirdim.

Sayfayı Paylaş