Karadeniz Pet

tünekli yemlik :(

eren aydın

Yeni Üye
arkadaşlar yavru kuş aldım, ürkek değil hiç .sadece çok fazla oynamıyordu alışmaya çalışıyordu bugün canlandı baya kafasını tunekli yemliğin tunekle yemlik arasına sokuyor korkuyorum bir şey olacak diye aldığımız yere sordum oyun yapıyor dedi ama ayrılamıyorum simdi başından bir şey olur diye normal mi bu :(:(

öylesine yapıyor o oyundan sıkılınca bir daha yapmaz hevesini alsın bi bizim ki yaptı bir kaç hafta sonra bir daha yapmadı

teşekkürler çok korktum alttan girmeye çalışıyor giremiyor diye bu sefer kafa üstü girmeye çalışıyor acaba bantlasam mi diye düşündüm bandı yer diye de bantlamadim

Korkmanıza gerek yok daha yavru oldugundan kafası sıkısmaz oraya. Oyun yapıyor kendince. :)

Normal bişey kendi kendine oyun oynuyodur korkmana gerek yok

kafeste oyuncagı varmı yoksa salıncak ve bı top alın asın kafese :)

bi türlu vazgeçmedi alışkanlığından hatta kafasi kellesti bende bantladm orayı yani eğer vazgecmiyorsa bantlayin yoksa kel olur :)

Yavrular meraklı olur, belli bir süre sonra sikilacaktir, sakinleşir.

salıncak yada oyuncak alın

aldım fayda etmedi kellesti iste bende bantladm 2 3ay oluyo düzeldi kafasıama smdi de daha kotu aalışkanlıklar edindi çok yaramaz kus napacagiz bilmiyorum aman o iyi olsun da :)

bende de oluyordu normal şeyler benimkisi yemlik ile yemliğin ayaklı kısmının arasından geçiyordu hatta kafesten tellerden kaçıyordu :)

Benimkisi nerde karanlık var oraya giderdi :D , televizyonluğun altında şekiller var bunuda deliklerle yapmışlar , oraya bi girdi iki saatte zor çıkarttım , sonra kalöriferin arkasına girdi sıkıştı kalöriferi resmen kırdım zor çıktı , en sonda büyük bir basım var küçücük bir delik vardı kenarkarına şekil koyuyum diye yapmıştım boş kalmıştı oraya girdi basın üstünü çıkarıp zor aldım . Neyseki hiçbirinde kuşuma bir şey olmadı :)

Dışrı çıkarttığınızda bir yere oturup hep onu izleyin eğer bir deliğe falan girmeye çalışırsa çok yavaş bir şekilde engelleyin yeter .

Benimkisi nerde karanlık var oraya giderdi :D , televizyonluğun altında şekiller var bunuda deliklerle yapmışlar , oraya bi girdi iki saatte zor çıkarttım , sonra kalöriferin arkasına girdi sıkıştı kalöriferi resmen kırdım zor çıktı , en sonda büyük bir basım var küçücük bir delik vardı kenarkarına şekil koyuyum diye yapmıştım boş kalmıştı oraya girdi basın üstünü çıkarıp zor aldım . Neyseki hiçbirinde kuşuma bir şey olmadı :)

Dışrı çıkarttığınızda bir yere oturup hep onu izleyin eğer bir deliğe falan girmeye çalışırsa çok yavaş bir şekilde engelleyin yeter .

benim eskiden kuşum basın içine giden hava yeri var oraya girdi bası bütün her yerini söktüm öyle çıkardım :)

Hiçbir sıkıntı yok merak etmeyin kendini boğmaz oyun oynuyordur

benimkilerde aynısını yapıyor özellikle dışarı çıkmak istediklerinde.

şimdide alttaki kâğıtları koparıp yukarıya çıkıp suyunun icine atıyor :)

Geri