Karadeniz Pet

tünekte tek ayak durma, dışkıda tuhaflık

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi salıncağın üzerine tam oturmuş gibi bazen yapıyor bunu ayakları görünmüyor ama bu resimde ayağının biri havadaydı bu bir sıkıntı olabilir mi bu birinci sorum.

ikinci sorum ise ben yemi değiştirdim. champion kullanıyordum vitakraft aldım bonnie aldım. championa kaşırarak az az başladım vitakraft ve bonie ye yaklaşık bir hafta olmuştur. dün akşam dışkısı normal yaptığına göre çok hafif bir ton açık göründü ama katıydı beyazında sıkıntı yoktu sadece sanırım idrar deniyor çoktu bu defa. bu bir sıkıntımıdır. kafes altındaki peçeteyi tekrar yeniledim bugün kontrol edeceğim sorun varsa dışkıda foto paylaşacağım.

KlBRJE.jpg

dışkı resimleri, ayak resmi, gaga ve tüy resmi sağlık durumu bana iyi gözüktü sizce
x8E0ga.jpg

xVy5VZ.jpg

em8jPR.jpg

KZ1gDa.jpg

xVy5Vn.jpg

Klz27J.jpg

wvodLz.jpg

Son düzenleme:
tek ayakta durmalarında sıkıntı yok dinlendiği esnada kuşlar kaldırabiliyor,yorulmuştur kuşun.maşaallah

tek ayakta durmalarında sıkıntı yok dinlendiği esnada kuşlar kaldırabiliyor,yorulmuştur kuşun.maşaallah

teşekkür ederim içim rahatladı. dışkı konusunda peki düşünceniz varmı

kusunuzun tek ayak üzerinde durmasi gayet normal diskisindaki sorunda büyük ihtimalle yemden kaynaklanıyor ishali felan yok ise korkulacak birsey yoktur

pisliğin fotosunu taban fotosunu cker koyarsan daha faydalı yorum alırsınız

pisliğin fotosunu taban fotosunu cker koyarsan daha faydalı yorum alırsınız

dün gece çok emin olamadığımdan peçeteyi değiştirdim tabandaki bügün eve gittiğimde koyacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

yeni fotoğrafları koydum

Kuşunuzun tek ayak üzerinde durması güvenden dolayı size karşı güveni olduğunun göstergesi yada kendini güvende hissettiğinin bu sizin için iyi bir şey yani. Dışkıda normal :) Yani biraz araştırma yaparsanız daha iyi olurdu en azından forumda bu tarz konular en azından 10 kez açılmıştır.

Kuşunuzun tek ayak üzerinde durması güvenden dolayı size karşı güveni olduğunun göstergesi yada kendini güvende hissettiğinin bu sizin için iyi bir şey yani. Dışkıda normal :) Yani biraz araştırma yaparsanız daha iyi olurdu en azından forumda bu tarz konular en azından 10 kez açılmıştır.

tünekte tek ayak durma diye baktım birşey bulamadım. dışkıda renk değiştiği için buraya başvurdum. daha koyuydu son iki gündür bu şekilde. paylaşmak güzeldir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

bir arkadaş cinsiyetine erkek dedi internette pembe ise dişidir diyor kararsız kaldım sizce nedir

dışkıda bir sorun görünmüyor duruşunda da problem yok kuşunuz gayet sağlıklı.

dışkıda bir sorun görünmüyor duruşunda da problem yok kuşunuz gayet sağlıklı.

teşekkür ederim cinsiyetiyle ilgili bir şey varmı bir arkadaş erkek dedi ama pembe olunca dişi oluyor yazıyor nette.

Geri