petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tünekte tek ayak durma, dışkıda tuhaflık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi salıncağın üzerine tam oturmuş gibi bazen yapıyor bunu ayakları görünmüyor ama bu resimde ayağının biri havadaydı bu bir sıkıntı olabilir mi bu birinci sorum.

ikinci sorum ise ben yemi değiştirdim. champion kullanıyordum vitakraft aldım bonnie aldım. championa kaşırarak az az başladım vitakraft ve bonie ye yaklaşık bir hafta olmuştur. dün akşam dışkısı normal yaptığına göre çok hafif bir ton açık göründü ama katıydı beyazında sıkıntı yoktu sadece sanırım idrar deniyor çoktu bu defa. bu bir sıkıntımıdır. kafes altındaki peçeteyi tekrar yeniledim bugün kontrol edeceğim sorun varsa dışkıda foto paylaşacağım.

dışkı resimleri, ayak resmi, gaga ve tüy resmi sağlık durumu bana iyi gözüktü sizce

#1 ERKİN AK, 7 Ocak 2014
    Son düzenleme: 8 Ocak 2014
  2. emrekbra

emrekbra Guest

tek ayakta durmalarında sıkıntı yok dinlendiği esnada kuşlar kaldırabiliyor,yorulmuştur kuşun.maşaallah

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    teşekkür ederim içim rahatladı. dışkı konusunda peki düşünceniz varmı

4. emrekbra

emrekbra Guest

onu uzman arkadaşlar degerlendırcek kardeşim... beklemede kal:)

5. kartall82

kartall82 Guest

kusunuzun tek ayak üzerinde durmasi gayet normal diskisindaki sorunda büyük ihtimalle yemden kaynaklanıyor ishali felan yok ise korkulacak birsey yoktur

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    pisliğin fotosunu taban fotosunu cker koyarsan daha faydalı yorum alırsınız

7. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    dün gece çok emin olamadığımdan peçeteyi değiştirdim tabandaki bügün eve gittiğimde koyacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

yeni fotoğrafları koydum

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kus gayet saglıklı maşallah

9. Mustafa Enes Gültekin

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun tek ayak üzerinde durması güvenden dolayı size karşı güveni olduğunun göstergesi yada kendini güvende hissettiğinin bu sizin için iyi bir şey yani. Dışkıda normal :) Yani biraz araştırma yaparsanız daha iyi olurdu en azından forumda bu tarz konular en azından 10 kez açılmıştır.

10. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    tünekte tek ayak durma diye baktım birşey bulamadım. dışkıda renk değiştiği için buraya başvurdum. daha koyuydu son iki gündür bu şekilde. paylaşmak güzeldir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

bir arkadaş cinsiyetine erkek dedi internette pembe ise dişidir diyor kararsız kaldım sizce nedir

11. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    dışkıda bir sorun görünmüyor duruşunda da problem yok kuşunuz gayet sağlıklı.

12. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    teşekkür ederim cinsiyetiyle ilgili bir şey varmı bir arkadaş erkek dedi ama pembe olunca dişi oluyor yazıyor nette.

Sayfayı Paylaş