TÜR ÖNERİSİ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmetcan Aydın tarafından 12 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmetcan Aydın

Mehmetcan Aydın Site Bağımlısı

Beğenileri:
    9
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba abilerim ve ablalarım, tekrardan muhabbet kuşu beslemeye karar verdim 1 çift olarak. Ama 2 tür arasında çok kararsızım sizce Albino mu? Hollanda mi? Birde sizce yavru olarak mi aliyim yetişkin mi ben yavrudan yanayim ama sizin tecrubelerinizden bilgilenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim..:)

2. Süleyman EKİNCİ

Süleyman EKİNCİ Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    397
    Yer:
    İstanbul
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    10 ile 20 tane
    yeniden beslemeye başlamak istemeniz çok iyi olmuş umarım güzel vakitler geçirirsiniz kuşlarınız ile :) albino bir renk mutasyonu hollanda ise bir ırk benim acizane tavsiyem yavrudan farklı güzel renklerde iki yavru alıp onların bakım ve beslemesini güzel bir şekilde yapıp ileride yavularını görmek karar yine de size kalmış keyifli hobiler :)

3. Yusuf

Yusuf Profesyonel

Beğenileri:
    122
    Albino renk mutasyonu hollanda ırk bilgisidir yani albino renk hollanda kuş alır kararsızlığın ortadan kalkar :) yavru alman herzaman en iyisidir

4. Mehmetcan Aydın

Mehmetcan Aydın Site Bağımlısı

Beğenileri:
    9
    Yer:
    Tekirdağ
    Geçen yaz bir muhabbet kuşu yakalamıştım ordan heves sardı ama sanırsam onu yakaladığım için yabaniydi alistiramamistim bende başka birine vermiştim onu. Şimdi tanıdık bir abimin uretimhanesi var cumartesi gidip görüp alıcam güzelce yetiştirip yavru almak istiyorum. Hollanda zaten benim icin hep ön plandaydı umarım onları kendime alıştırırım ve omuzumuzda gezer ve konuşur..:)

Sayfayı Paylaş