Karadeniz Pet

TÜR ÖNERİSİ?

Mehmetcan Aydın

Yeni Üye
Merhaba abilerim ve ablalarım, tekrardan muhabbet kuşu beslemeye karar verdim 1 çift olarak. Ama 2 tür arasında çok kararsızım sizce Albino mu? Hollanda mi? Birde sizce yavru olarak mi aliyim yetişkin mi ben yavrudan yanayim ama sizin tecrubelerinizden bilgilenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim..:)

yeniden beslemeye başlamak istemeniz çok iyi olmuş umarım güzel vakitler geçirirsiniz kuşlarınız ile :) albino bir renk mutasyonu hollanda ise bir ırk benim acizane tavsiyem yavrudan farklı güzel renklerde iki yavru alıp onların bakım ve beslemesini güzel bir şekilde yapıp ileride yavularını görmek karar yine de size kalmış keyifli hobiler :)

Albino renk mutasyonu hollanda ırk bilgisidir yani albino renk hollanda kuş alır kararsızlığın ortadan kalkar :) yavru alman herzaman en iyisidir

Geçen yaz bir muhabbet kuşu yakalamıştım ordan heves sardı ama sanırsam onu yakaladığım için yabaniydi alistiramamistim bende başka birine vermiştim onu. Şimdi tanıdık bir abimin uretimhanesi var cumartesi gidip görüp alıcam güzelce yetiştirip yavru almak istiyorum. Hollanda zaten benim icin hep ön plandaydı umarım onları kendime alıştırırım ve omuzumuzda gezer ve konuşur..:)

Geri