petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Türe Göre Eğitim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgünn tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Özgünn

Özgünn Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Yavru ve de erkek bir Muhabbet Kuşu alacağım. Ama bildiğiniz üzere türleri var Hollanda İngiliz Çekoslovak gibi. Fiyat farkı da var aralarında. Ben Hollanda veya Yerli almak istiyorum. Ama sorum şu sizlere; Eğitim de veya huylarında herhangi bir değişme var mı? En cana yakın Hollandalı demek ya da en iyi İngiliz eğitilir gibi? Hollanda daha kısa ama daha güzel. Bunu seçer isem doğru olur mu?

2. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavru olsunda hepsi eğitilir dişi bile olsa. Ama erkekler daha iyi konuşuyor diyorlar.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Irka göre değil de.. Kimi kuşlar daha uysal oluyor.
    Damızlık erkeklerimden birini kafes içinde seve seve ele alıştırdım. Onların yavrularıda çok çabuk alışıyor. Demek babanın kanında var uysallık.. :)

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Konuşması bakımından kesinlikle yerli kuş derim ama alışması falan dersen tartışmasız çekoslovakya ırkı her iki ırktan eğitip konuşturmuş biri olarak gönül rahatlığıtla tavsiye ederim alıcaksan ya yerli al yada çek

....

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    hangisini eğitebilirsin o :)

6. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek yavru bul al. Hepsi eğitilir. Yerliler daha hareketli gibi

Sayfayı Paylaş