Karadeniz Pet

Türleri nedir çiftleşebilirlermi yaşları ?

• Konbuyu başlatan Selim BAŞAK
  • Başlangıç tarihi
1 yaşından büyük kuşlar..dişi de çiftleşme kızgınlığına gelmiş yuvayı tak bekle....çok yüksek b,r ihtimalle 1-2 aya çiftleşirler

ceresi mavi olan erkek diğeri dişi olarak tahmin ediyorum inşallah yanılmıyorumdur :)

erkeği yeni aldım kardeşim erkek biraz yüz vermiyo ama bizimkisi kızışmış evet ama erkekle araları pek iyi değil daha tam erkek alışamadı ama kız istekli

Kuşlar dişili erkekli eş kuşlar..Maşallah gayet kızgınlar..İnşallah kısa sürede yumurtaları görürsünüz..

rahat ol birader dişi istiyorsa her türlü yavru alırsın..erkeğe nijer basmaya devam et:)

beyler nijer hiç basmadım alırsam yemine filanmı koyucam ne yapıcam ?

yemliğe bir cay kaşıgı karıstır ver..fazla verme tüye girerler

peki mama vermelimiyim erkek daha 3 günlük ama bilmiyorum zaten alırkende damızlıktı ?

Arkadaşlar defalarca söyledim tekrar söylüyorum yaz aylarında kuşlarınıza nijer fazla vermeyin , kuşlarınız yağlanır ve bitkin düşer köşede yatar durur..ÇOK ÇOK az miktarda yeme karıştırabilirsiniz..Onun yerine havuç rendeleyin verin daha iyi olur..

evet mamayı da ihmal etme haftada 2-3 kere ver..nijeri mamaya karıstırsan da olur ama mamayı 8 saatte bir değiştireceğin için nijerler bosa gider direk yemine karıstır bence

kardeişm bu nijerin kalitesi filan oluyomu iyisinimi almalıyım yoksa standartmı ?

Nijer standarttır 100gr yeter haftada 1 tatlı kaşıgı koy yemlıklerine yeter yaz aylarında

Serkan Ustama kesinlikle katılıyorum extra yazın nijer vermeyin!! aldığınız karışımların içinde vardır zaten.. yumurta havuç yazın iyi kızıştırma yöntemidir.. maşaallah kuşlar güzel.. Erkek ortama alışınca eş alırlar kanaatindeyim

Geri