Karadeniz Pet

Turşu :)

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Bunu bugün (30 Nisan) saat 18.30 civarında bir hayvan dükkanının önünden geçerken gireyim bakayım deyip girdiğim anda gözüm takıldı bu velete :) kafestekilerle de arası iyi bıcır bıcır bi' tipti :) Dayanamayıp alıp eve getirdim kutusundan çıkmadı parmağımı tuttum binip ordan kafesine geçti :) Gayet cana yakın maşAllah sadece ürkek biraz ama geldikten yarım saat sonra yem yemeye başladı elimden :) Sadece sol ayağında biraz sorun var basmıyor ona da tedavi uyguluyorum :)

Buyrun bu da benim Turşu' m :) Küçücük fıçıcık olduğu için bu ismi vermek istedim :)

mmdfw.jpg

mmfny.jpg

mmfr2.jpg

mmfu9.jpg

mmfw9.jpg

Allah razı olsun ustam evet rengi de çok güzel maşAllah :)
İnanın öyle birden bağlandım bu velete ishal mı mantarlı mı erkek mi dişi mi hangı ırk hiç bakmadım bile :) Kerata ya :)

Maşallah hayırlı olsun, cihat bey. Bende akşam aldım 2 adet, dişi bu renk. :)

Allah razı olsun ustam evet rengi de çok güzel maşAllah :)
İnanın öyle birden bağlandım bu velete ishal mı mantarlı mı erkek mi dişi mi hangı ırk hiç bakmadım bile :) Kerata ya :)

Bazen öyle oluyor insan ilk görüşte hemen kanı kaynıyor.
ilk görüşte aşk olsa gerek:p

maşallah çok yakışıklıymış Cihat , güle güle besle büyüt..

Maşallah cihat abi :)

Maşallah Cihat

evet aynen ben üreticiyim ALLAH A şükür çok değişik renkler ve değişik tipte muhabbet kuşları üretiyorum ama çarşılarda gezerken bir kuş sesi duyar duymaz hemen sesin geldiği yere doğru sürüklenip görmek için meraklanıyorum ama tabi sadece görmek için

bu iş böyle onları bir kere sevdinmi sesini görüntüsünü heryerde duyar görür arar oluyor insan

Maşallah bende çok beğendim, Allah sağlıklı yaşam nasib etsin.

maşaallah...güzel kuş...uyanık ta aynı zamanda,baksana kendini sana aldırmayı başarmış :)

Maşallah Cihat

evet aynen ben üreticiyim ALLAH A şükür çok değişik renkler ve değişik tipte muhabbet kuşları üretiyorum ama çarşılarda gezerken bir kuş sesi duyar duymaz hemen sesin geldiği yere doğru sürüklenip görmek için meraklanıyorum ama tabi sadece görmek için

bu iş böyle onları bir kere sevdinmi sesini görüntüsünü heryerde duyar görür arar oluyor insan

Aynen ustam şiddetle katılıyorum gerçekten öyle oluyor. Ben de uzun zamandır böyle yavru arıyordum hem de ele alıştırmak için. Yakınlarda üretici de yok olan da toplu satıyorum diyor her yerden kilitleniyorum doğal olarak. Önceki Jumbo' yu Kadiköy' den getimiştim getirdiğimden beri hayvan hasta oldu telef oldu o yüzden daha da uzaktan almak istemedim. Bu aldığım yerde de insanlar ilgili ve kafes ve kuşlar çok temizdi ve sağlıklılardı gerçekten.

maşaallah...güzel kuş...uyanık ta aynı zamanda,baksana kendini sana aldırmayı başarmış :)

:) Çok teşekkür ederim ustam, bilmukabele :)

Güzel dilekleriniz için herkese teşekkürlerimi sunuyorum :)

Maşallah kardeşim Allah uzun ömürler versin :)