petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy biti.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir KECECI tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu aldığımdan beri kuyruğu uzadı ama uzun kanat tüyleri uzamadı biraz uzadıktan sonra tüyler bitler yemiş gibi kırıklaşıyor ve sonunda kopup düşüyor. Önceden french moult oldğunu düşünüyordum ama kaşınma şekline dikkat ettiğimde uzun kanat tüylerinin çıktığı tüy diplerini kaşıdığını gördüm ve bu kaşınmalar sadece gündüz var internetten biraz araştırmama göre bu bitler gündüzleri aktif oluyormuş avisprayla bunun önüne geçebilirmiyim yoksa önereceğiniz bir ilaç varmı.

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    benim bildigim Vilmectin var.. şırınga ile kuşların ensesine bir damla damlatıyorsun, o kadar..

Sayfayı Paylaş