petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüy cekme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Slm kusu aldıgimdan ber kugruk tuykeri yıpranık durugor ve pis cekme istiyorum yanlıs birsey ama tuyede gimiyor nasil ceke bilirim

2. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    Yulaf yedir, tuye girer diyolar. Ben kizginliktan ciksin diye yediriyorum, tuy degistiriyor.

3. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun tüyü pis ve yıpranmış ise banyo verin ortam sıcak ise. Çekmenizi önermem kuşla aranızdaki bağlar zarar görebilir. Görüntüsü kötü diye kuşa zarar vermeye gerek yok. İllaki kuşunuz bir gün tüye girecek ve tüylerini yenileyecek. Sizin dediğiniz işlem çok kanlı bir işlem.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen tüylerini çekme. Sonra çok ürkek olabiliyorlar. Sen banyosunu koy. O yıkanır temizler. Eğer tüyleri yıpranmış ve kırık diyorsan bekle dökerken o tüyleri düşürür. Pırıl pırıl yenisi gelir.

5. alev akdemir

alev akdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar benim erkek bir muhabbet kusum var ve bir kanadindaki tüyleri carpik cikti bir tanesini ortadan kirdi kopardi ve yaklaşık iki tane daha carpik tüyü var ve uçarken birsure sonra düşüyor kanadında ki büyük tüyler olduğu icin çektirmek istemiyorum napmaliyim yardimci olun lutfen

Sayfayı Paylaş