petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Değişimi (Biraz Dökük dökük)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sekerse_tehlike tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Merhabalar Arkadaşlar Normalde kursak altında mantar olduğu için tüyleri dökülmüştü sonra krem kullandım kullandıktan sonra krem yüzünden karardı falan ama şuanda tüyleri tekrar cıkmasına rağmen bi tuaf tiftik tiftik sanki düzelir mi yoksa yıkamam mı gerekiyor çok kaşınıyor kuş astım olduğu için kanat altı damlası aldım onu kullanıcam sprey astım olayını tetikleyebilir solunum yaparken diye sizce tüy için yapmam gereken birşey var mı resimlere bakarsak eğer

2. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Tuy dokumu olduguna eminmisisin cok kotu goeukuyoo

3. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    zaten astım ya onunla alakası var mı bilmiyorum stresten bu haldede olabilir ama dışarı cıkıp canlı canlı uçuyorda şahsen kuyruk şeklinde tüyler dökülmeye yani kuyruk bırakır gibi başladı doğrusu ama bu durum kirlilikten mi yoksa başka birşey mi çözemedim veteriner bu konuda hiçbişi söylemedi çoğu veteriner kuş tan pek anlamıyor zaten

Sayfayı Paylaş