petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Değişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. onur

onur Guest

Arkadaşlar ilk defa beslediğim için sorum garip gelebilir size. Kuşun kafasında ve yüzünde sert beyaz şeyler çıkıyo. Bunlar yeni tüylerimi oluyor? Sanki açılıp içinden tüy çıkcak gibi geldi ama eminde olamadım. Resimde tam yakalayamadım ama kafasının üstündeki beyaz şeyler.

http://i.hizliresim.com/8nY77k.jpg

2. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlarda da var bunlar ama bende emin değilim muhtemelen kuş tüylerinin ucundaki o kemik gibi şeyler olur ya onlardandır sonra üzerinden tüy çıkacaktır.

3. onur

onur Guest

İlk defa besleyince telaş yaptım bişeyi var diye ama teşekkürler rahatladım şimdi. İkimizde de aynı hastalık olması düşük ihtimal =)

4. Bengiözcan

Onlar tüy kökleri gibi düşünün.Tüy çıkartıyor gayet normal.

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tüye gırmış kuş larınız kızıştırıcı mama ve yemlerden kacının yulaf verebılırsınız rahat gecırmesı için

Sayfayı Paylaş