Karadeniz Pet

Tüy değişimi.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Dişu kuşuma kek muhabbet kuşu aldım 3 hafta oldu hala çok hareketsiz kafa etrafındaki tüyler değişiyor bu tüy dökümünü hızlandırabilirmiyim.(tüydendolayımı acaba hareketsiz ve hiç ötmüyor)
Vitamin kullanıyorum mama yapıyom ama yemiyorlar başka ne verebilirim? Ve tüy değişimi nekadar sürer acaba?

mamanın üstüne yem serp o zaman yerler birde başka türlü hızlandıramazsın sabret geçsin kış geliyor malum benim dişi tekrardan tüye girdi mesela belli olmuyor

bana yulaf vermemi ve suyuna elma sirkesi koymayı önermislerdi

mamanın üstüne yem serp o zaman yerler birde başka türlü hızlandıramazsın sabret geçsin kış geliyor malum benim dişi tekrardan tüye girdi mesela belli olmuyor

Benim dişide tüyde ama çok hareketli :) ben erkeği merak ediyom tüyden çıkınca canlancakmı diye :)

:) orası Allah kerim ama çok güzel erkek ya maşallahı var kaç tlye almıştınız onu ?

yok beya ne zararı olacak daha çok faydalı oluyor ben arefe gününden beri yemleri bittikçe 1 çay kaşığı katıyom dişi baya hareketlendi benim erkeğe yem kusmaya çalışıyor dişim birde ceresi nar gibi oldu tekrardan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

ama tüydeydi demi senin kuş o zaman tüyü geçince ver

Bende vercem nijer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Birde erkeği elime aldım çok tüy değiştirmiyor bir kaçtane değiyor kuş ishal değil ama az dışkı yapışmış.

:D nerede oturuyorsunuz hocam bursadada ucuz kuşlar kuş pazarı oluyor bugün vardı mesela her hafta pazar oluyor

Ben istanbulda beykozda oturuyorum.Eminönünde kuş cenneti diye bir yer varmış oraya hiç hçgitmedim ama arkadaşlarım diyor kafes kuş vb her şey ucuzmuş ele alışkın konuşan kuş bile satıhorlarmış.

bizim burdaki kuş pazarı gibi :D kuş pazarındada herşey ucuz erkeği 15 tlye dişiyide 20 ye almıştım ben

İ
bizim burdaki kuş pazarı gibi :D kuş pazarındada herşey ucuz erkeği 15 tlye dişiyide 20 ye almıştım ben

Çok iyi vallaha bu gün kuşçuya gittim burnu açık mavi olan tam kızışmamış kuş kur ve bacak atıyordu vallaha alasım geldi ama almadım :D

Geri