petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Dökme Dönemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hotbird tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. hotbird

hotbird Guest

Arkadaşlar Merhaba..
    Muhabbet kuşları tüy dökme dönemlerinde nasıl davranırlar ?
    Benim kuşum tüy dökme döneminde ve eşine karşı çok ilgisiz ve aynı zamanda çok agrasif davranıyor bu normal midir ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kisacasi huysuz. Cok normal.

3. hotbird

hotbird Guest

ne kadar sürer bu süreç

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kusdan kusa degisir. Ortalama 1 aydir. Kisa surede atlatmasini istiyorsaniz vitamin, mama, yulaf verin.

5. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Benimki de agrasifleşmeye ve çok kaşınmaya başladı. 2,5 - 3. ayına giriyor ortalama. Aldığım yere gittim derdimi anlattım. Bu dönemde çok huysuz olabildiklerini söyledi. Hatta kendisinin üretim yaptığı dişiler tüy zamanında kendi yavrularını bile öldürdüklerini söyledi ve bir vitamin tavsiye etti. Vitaminin adı Betisol.

6. hotbird

hotbird Guest

Çok teşekkür ederim betisol ilacınıda an kısa zamanda kullanmaya başlayacağım :):)

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Avi vit daha iyidir. Onu almanizi oneririm.

Sayfayı Paylaş