petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy dökme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk YILDIZ tarafından 7 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Yaklaşık sekiz dokuz aylık erkek kuşum iki aydır sürekli tüy döküyor. Kuyruk ve kanat tüylerinin tamamını üç defa döktü. Ne yapmam lazım

2. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    aynısı sorun benim kuştada var acayip döküyor çözüm varsa iyi olur vitamin veriyorum haftada 1 farketmiyor

3. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Vitamin kullanıyordum zaten acaba ondan kaynaklımı diye bıraktım bi şey değişmedi üç gün önce pet shoptan tüy ilacı aldım üç gündür onu veriyorum ve hala durum aynı bi sonuç yok. Kuş heba oldu çok zayıfladı ne yapmam lazım bi çözümü yokmu

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Benim kuşumda kanatr tüylerini döküyordu.İlgilenmiyorsanız döküyorlar.Arada bir gidip konuşun dışarı çıkarın.Kafes temizliğini sıklaştırın

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş