petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy dökme !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum büyük kafesteydi diğer kuşların 2 si öldü biri kaçtı tek kaldı diye ben ufak kafese aldım 3 gün oldu hep aynı tünekte duruyor vede çok tüy döküyor stresten olabilir diye düşündüm ne yapmalıyım kaçan dişiyle baya iyi anlaşmışlardı eş olmuşlardı zannederim sürekli öpüşüyolardı ama dişi kaçtıktan sonra büyük kafeste bi sıkıntısı yoktu

#1 veysel boz, 14 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kafesi değiştirebilirsin, kafesin yerini değiştirebilirsin, yanına eş alabilirsin..

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    dediğiniz gibi stersten olabilir ancak bu aralar benim kuşum da tüy dökmeye başladı kuyruk tüyleri döküldü mesela yavru gibi oldu :) belki havalardandır tüy dökme mevsimleri yaklaşıyor olabilir

#3 Rassien, 14 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş