petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy dökmesi Yardım edn D: ????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve quatro tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. quatro

quatro Guest

:(Herkese selamlar Muhabbet kusumu alalı 3.ü gün oluyor kafese baktım sabah 1 2 tane tüy vardı ama şimdi 3 tane kücük 2 tanede biraz daha buyuk vardı5 tane falan toplam hastamı yoksa normalmi bu kadar olması birde kafes ızgarası yıpranmıs sankı tırnaklarıyla cizikler atmıs gibi duruyor buda bu aksam baktıımda fark ettimbuda normalmidir acaba :confused::confused::confused: Teşekkürler

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafasında kucuk siyah noktalar varsa kuşunuz tüye girmiştir

3. Eren ERDEM

Bu mevsimde kuşlar tüye giriyorlar çoğu zaman. Benim üç kuşum da tüyde şuan. Kuşları rahat bırakın. Vitaminini ve temizliğini eksik etmeyin. Dinlenmeye ihtiyaç duyacakları için kafes dışına çıkarmamakta fayda olduğunu düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş