Karadeniz Pet

Tüy döktüğünü nasıl anlayabiliriz?

• Konbuyu başlatan Alev Soytürk
  • Başlangıç tarihi
kafesin dışında tül varsa onun içinde çok tüy varsa döküyordur. birde tüy dökerken kaşınırlar...

Mehmet Bey Gerekli cevabı vermiş bende diğer sorunuzu cevaplıyım. Tüy dökme dönemlerinde Kuşlar bunalıma Girebiliyorlar. Bu dönemi daha iyi , çabuk atlatmaları için vitamin verin. Avisol çok işe yarıyor ben kullandığımdan biliyorum.

Mehmet Bey Gerekli cevabı vermiş bende diğer sorunuzu cevaplıyım. Tüy dökme dönemlerinde Kuşlar bunalıma Girebiliyorlar. Bu dönemi daha iyi , çabuk atlatmaları için vitamin verin. Avisol çok işe yarıyor ben kullandığımdan biliyorum.

avisol'un genel vitamini işe yarar mı? bu aralar çok kaşınıyor. kafeste falan da 4-5 tane tüy buluyorum.. emin olamadım ama biraz kırgın gibi.. vitamin verdim şimdi daha iyi vitamine devam etmeli miyim?

vitamin tüy dökümünde kuşlara çok iyi gelir. suyuna atarak kullanmanız iyi olur..

avisol'un genel vitamini işe yarar mı? bu aralar çok kaşınıyor. kafeste falan da 4-5 tane tüy buluyorum.. emin olamadım ama biraz kırgın gibi.. vitamin verdim şimdi daha iyi vitamine devam etmeli miyim?

Devam edin siz vitamine. Genel Vitamin Dediğiniz A,E,D,C takviyeli vitaminse çok işe yarıyor.

Suyunu günlük değiştirmelisiniz vitamin takviyesinde, tüy dökümü bitene kadar her gün yapmanız kuşunuzun rahat atlatmasını sağlayacaktır.

Geri