petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy döktüğünü nasıl anlayabiliriz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alev Soytürk tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Alev Soytürk

2. Mehmet ŞEKER

kafesin dışında tül varsa onun içinde çok tüy varsa döküyordur. birde tüy dökerken kaşınırlar...

3. Mücahit ÇOLAK

Mehmet Bey Gerekli cevabı vermiş bende diğer sorunuzu cevaplıyım. Tüy dökme dönemlerinde Kuşlar bunalıma Girebiliyorlar. Bu dönemi daha iyi , çabuk atlatmaları için vitamin verin. Avisol çok işe yarıyor ben kullandığımdan biliyorum.

4. Alev Soytürk

avisol'un genel vitamini işe yarar mı? bu aralar çok kaşınıyor. kafeste falan da 4-5 tane tüy buluyorum.. emin olamadım ama biraz kırgın gibi.. vitamin verdim şimdi daha iyi vitamine devam etmeli miyim?

5. Mehmet ŞEKER

vitamin tüy dökümünde kuşlara çok iyi gelir. suyuna atarak kullanmanız iyi olur..

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    vitamin ve mama takviyesi yapın.

7. Mücahit ÇOLAK

Devam edin siz vitamine. Genel Vitamin Dediğiniz A,E,D,C takviyeli vitaminse çok işe yarıyor.

8. Alev Soytürk

evet teşekürler :) bir de suyu değiştirmem gerekir mi vitaminden dolayı? bitene kadar kalsa sorun olur mu yani?

9. Eray CİNOĞLU

Suyunu günlük değiştirmelisiniz vitamin takviyesinde, tüy dökümü bitene kadar her gün yapmanız kuşunuzun rahat atlatmasını sağlayacaktır.

10. Alev Soytürk

tamam teşekkürler :)

11. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüyleri dökülüorsa kullandığınız vitamin işe yarar

Sayfayı Paylaş