Karadeniz Pet

Tuy dokulme hk.

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar sabah kalktigimda bu tuyleri gordum kafes tabaninda.Bir ciftim var hangisinden geldigini bilemedim.Kuyruktanmi kanattanmi onuda bilemidim.Neden olmus olabilir acaba...
c2a658c734eb5a8f6227769610502db5.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüy dökümü olabilir bunlar kanat telekleri

Tüy dökümü olabilir bunlar kanat telekleri
Kasinmada var gagalari surekli tuylerinde dediginiz dogru olabilir sanirim.Tesekkur ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:30 -->-> Daha önceki mesaj 08:28 --

Peki bu nasil bir surectir tuy dokumu suresince devamli tuy kanatlarmi dokulur neler gozlemlenir baska.Ilk kuslarimda biraz tecrubesizlik var acikcasi...

Kafes altı büyük ve küçük tüylerden oluşur kuşun görüntüsü çirkinleşir :) bu süreçte meyve verebilirsiniz ve ortam sıcak ise banyo yaptırabilirsiniz

Kafes altı büyük ve küçük tüylerden oluşur kuşun görüntüsü çirkinleşir :) bu süreçte meyve verebilirsiniz ve ortam sıcak ise banyo yaptırabilirsiniz
Soylediginiz gibi kafes tabaninda baya bir tuy oluyor.Birde kuslarda arada bir agizlari acik hizli nefes alip veriyorlar kuyruktan nefes alir gibi.Bu durumda tuye girme ile alakasi olabilirmi...

Ortam sıcak olabilir havasiz olabilir yorulma olabilir astım olabilir çeşitli nedenler sayabiliriz

Geri