petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy dökümü başlangıcı hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve yigittpasa tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. yigittpasa

Merhabalar,

Bizim elemanla yoğun mesailerim yüzünden pek ilgilenemedim, dün akşam fark ettim ki tüyleri dökülmeye başlamış. İnşallah hastalık kapmamıştır tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. İlk tüy dökümü yaklaşık 2 ay önceydi. O bölgede yeni tüyler çıktı ve eskileri döküldü. Bu sefer yeni tüy gözükmüyor.

Bu arada doğal şeylerle beslerim diye düşünüp suyuna vitamin katmıyordum fakat aslında pek de ilgilenemediğimden vitaminsiz kalmış da olabilir. Vitamin kullanmamı önerir misiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

Fotoğrafına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Başka türlü ekleyemedim :(

http://twitter.com/yigittpasa/status/514007044048039937/photo/1

Sayfayı Paylaş