petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tuy dokumu hakkinda yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]
    Kus bi suredir tuy de ama bu sekilde oldu damali gibi yer yer tuy yok bunlar cikicakmi yeniden ve ne yapmaliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

+++++++++++

2. Yasin KİRAZ

Benim dişide aynen bu şekilde uzun zamandır. Erkek sürekli kovalıyor yorgun düşüyor yakında toparlar diye umuyorum.

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    b vitamini verebilirsiniz suyuna katabilirsiniz avisol b yi kullanıyorum öneriririm yulaf verebilirsiniz

4. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yulaf var veriyorumda kanat tuyleri filanda dokuluyo bunun altini temizlerken peedesinin icinde goruyorum 1-2 tane

5. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    suyuna haftada 1 defa elma sirkesi damlat, 2 defa vitamin takviyesi, 2-3 günde mama versen çabuk çıkar. bir de hava değişiklikleri de etkili. benim dişi havalar soğuyunca tüye girmişti kaloriferler yanmaya başladığında düzeldi

6. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Suanda bizde yeni yakmaya basladikta kuyruk tuyu bile dusmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

++++++++++++

7. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Sadece yemle beslemeyin kuşa yararı olan diğer seçenekleride menülere kattığınızda böyle sorunları görmemiş olursunuz. Vitamin kullanın haftada 3'kez,iyi günler

8. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Diğer seçenek olarak dal dari ve mama veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:55 -->-> Daha önceki mesaj 08:19 --

++++++++++++++

Sayfayı Paylaş