petshop

Tuy dokumu hakkinda yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Üye

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]
    Kus bi suredir tuy de ama bu sekilde oldu damali gibi yer yer tuy yok bunlar cikicakmi yeniden ve ne yapmaliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

+++++++++++

2. Yasin KİRAZ
    Gizli

Benim dişide aynen bu şekilde uzun zamandır. Erkek sürekli kovalıyor yorgun düşüyor yakında toparlar diye umuyorum.

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    13
    b vitamini verebilirsiniz suyuna katabilirsiniz avisol b yi kullanıyorum öneriririm yulaf verebilirsiniz

4. Sedat TELLI

Üye

Beğenileri:
    0
    Yulaf var veriyorumda kanat tuyleri filanda dokuluyo bunun altini temizlerken peedesinin icinde goruyorum 1-2 tane

5. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    17
    suyuna haftada 1 defa elma sirkesi damlat, 2 defa vitamin takviyesi, 2-3 günde mama versen çabuk çıkar. bir de hava değişiklikleri de etkili. benim dişi havalar soğuyunca tüye girmişti kaloriferler yanmaya başladığında düzeldi

6. Sedat TELLI

Üye

Beğenileri:
    0
    Suanda bizde yeni yakmaya basladikta kuyruk tuyu bile dusmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

++++++++++++

7. Mubiş94
    Gizli

Mubiş94 Guest

Sadece yemle beslemeyin kuşa yararı olan diğer seçenekleride menülere kattığınızda böyle sorunları görmemiş olursunuz. Vitamin kullanın haftada 3'kez,iyi günler

8. Sedat TELLI

Üye

Beğenileri:
    0
    Diğer seçenek olarak dal dari ve mama veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:55 -->-> Daha önceki mesaj 08:19 --

++++++++++++++

Sayfayı Paylaş