Karadeniz Pet

Tuy dokumu hakkinda yardim

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
a56bbba6fd5419dc523fe6da79af2c96.jpg
f31fbcc0e15935f5736a55426ee34001.jpg

Kus bi suredir tuy de ama bu sekilde oldu damali gibi yer yer tuy yok bunlar cikicakmi yeniden ve ne yapmaliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

+++++++++++

Benim dişide aynen bu şekilde uzun zamandır. Erkek sürekli kovalıyor yorgun düşüyor yakında toparlar diye umuyorum.

Yulaf var veriyorumda kanat tuyleri filanda dokuluyo bunun altini temizlerken peedesinin icinde goruyorum 1-2 tane

suyuna haftada 1 defa elma sirkesi damlat, 2 defa vitamin takviyesi, 2-3 günde mama versen çabuk çıkar. bir de hava değişiklikleri de etkili. benim dişi havalar soğuyunca tüye girmişti kaloriferler yanmaya başladığında düzeldi

Suanda bizde yeni yakmaya basladikta kuyruk tuyu bile dusmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

++++++++++++

Sadece yemle beslemeyin kuşa yararı olan diğer seçenekleride menülere kattığınızda böyle sorunları görmemiş olursunuz. Vitamin kullanın haftada 3'kez,iyi günler

Diğer seçenek olarak dal dari ve mama veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:55 -->-> Daha önceki mesaj 08:19 --

++++++++++++++

Geri