Karadeniz Pet

Tüy Dökümü ile ilgili bakarsanız...

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
erkek kuşumun uçamama nedeni tuy dökmüş dün kuşcuya götürdüm. 2 tane daha kuşcuya sordum oda öyle söyledi sizcede 2 side doğrumu söyluyorlardir sizin bir bilginiz varmi...

Kuşlar tüye girse bile uçarlar kuşunda başka bi sorun var anlaşılan fotoğraf ekle kuşun kanat tüyleri tüyü tammı bi bakalım

1238891_156615161213319_321537412_n.jpg

1231705_156615061213329_327809067_n.jpg

Geldim kardeş öncelikle kuşun bulunduğu oda çok sıcak anlaşılan dişi kuş kanatlarını açmış serinlemek için kuş tüye girmiş olabilir ama uçmasını engelleyen başka sebepler vardır tüye giren hayvan bukadar düzensiz töy dökmez kuşun kanat tüylerinde sorun var gibi fotoğraf net değil kendin kuşu tut kanatlarını aç bak tammı yoksa onlardamı dökülmüş

Geldim kardeş öncelikle kuşun bulunduğu oda çok sıcak anlaşılan dişi kuş kanatlarını açmış serinlemek için kuş tüye girmiş olabilir ama uçmasını engelleyen başka sebepler vardır tüye giren hayvan bukadar düzensiz töy dökmez kuşun kanat tüylerinde sorun var gibi fotoğraf net değil kendin kuşu tut kanatlarını aç bak tammı yoksa onlardamı dökülmüş

kanat tuyleride biraz dökülmüş kardeş . foto çekerken durmuyor öyle kanat açinca.

Daha önce ucuyorsa ve kanat tüylerinde suan eksik var ise tüy dökümünden kaynaklanıyordur bence. Sizi üzmek istemem french molt baslangıcı olma ihtimali de olabilir.

Fransız tüy dökümü hastalıgı ki umarım olmamıstır. cüknü o hastalıgın tedavisi yok diye biliyorum ve kusun ölümüyle sonuclanıyor.

Fransız tüy dökümü hastalıgı ki umarım olmamıstır. cüknü o hastalıgın tedavisi yok diye biliyorum ve kusun ölümüyle sonuclanıyor.

hım kuşun halsiz değil. kakasi falan normal yem su vs gibi şeyler yapiyor hata dişi ile öprüşüyor dişi yi temiziliyor dişide onu temziliyor şarki açinca ötüyor... naber diyorum hişt diyor.

Geri