petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Dökümü ile ilgili bakarsanız...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

erkek kuşumun uçamama nedeni tuy dökmüş dün kuşcuya götürdüm. 2 tane daha kuşcuya sordum oda öyle söyledi sizcede 2 side doğrumu söyluyorlardir sizin bir bilginiz varmi...

2. kenan

kenan Guest

Kuşlar tüye girse bile uçarlar kuşunda başka bi sorun var anlaşılan fotoğraf ekle kuşun kanat tüyleri tüyü tammı bi bakalım

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tamam hemen ekliyorum

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Yazacak Yokmu...

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Arkadaş Kimse Yokmu...

7. kenan

kenan Guest

Geldim kardeş öncelikle kuşun bulunduğu oda çok sıcak anlaşılan dişi kuş kanatlarını açmış serinlemek için kuş tüye girmiş olabilir ama uçmasını engelleyen başka sebepler vardır tüye giren hayvan bukadar düzensiz töy dökmez kuşun kanat tüylerinde sorun var gibi fotoğraf net değil kendin kuşu tut kanatlarını aç bak tammı yoksa onlardamı dökülmüş

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kanat tuyleride biraz dökülmüş kardeş . foto çekerken durmuyor öyle kanat açinca.

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Daha önce ucuyorsa ve kanat tüylerinde suan eksik var ise tüy dökümünden kaynaklanıyordur bence. Sizi üzmek istemem french molt baslangıcı olma ihtimali de olabilir.

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o dediğiniz şey nedir.

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Fransız tüy dökümü hastalıgı ki umarım olmamıstır. cüknü o hastalıgın tedavisi yok diye biliyorum ve kusun ölümüyle sonuclanıyor.

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım kuşun halsiz değil. kakasi falan normal yem su vs gibi şeyler yapiyor hata dişi ile öprüşüyor dişi yi temiziliyor dişide onu temziliyor şarki açinca ötüyor... naber diyorum hişt diyor.

13. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş