Karadeniz Pet

Tüy dökümü, kusma

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
Kuşum tüy dökümünde ona vitamin aldım suyuna koydum yem yemişti suyundan içti sonra elime aldıgımda hapşurdu ve kustu.İlk defa vitaminli su içtigi için olabilir mi? Birde kursagını elledim yem yok gibi geldi.

Hangi vitamin.
Üşütmüştür sıcak tutun.İshal tüyünde kabarma ötmeme durgun durma varmı.
Hapşurma normal olabilir ama kusma varsa hastadır yada yemini sindiremiyordur.

Yediği yem dokunmuş olabılır bır ıkı gun takıp edin vıtamınlı suyu 24 saat sonra değiştirin

Medikopet bird vitamin.İshali yok hafif kabarık ama durgun degil.İlk defa kustugunu gördüm onuda suyundan içtikten sonra yaptı.Ama kursagı boş gibi geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:29 --

Şimdi kafasını geriye çevirip uyumaya koyuldu.Gündüz uyuması normal degil di mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

txgd2.jpg

txgdx.jpg

txgf8.jpg

benim kuşum tüye girmedi tüyde nasıl oluyorlar bilmiyorm ama. hasta olmuştu, hasta olunca aynı böyle oluyolar. uyukluyo. kustuğunu gördüğüm günün ertesi gün ölü buldum. inşallah sizinki sadece tüydür ne diyeyim. veterinere götürüp kesin sonuca bakabilrsinz.

hocam avisol ekleyin suya o daha yararlı, aşırı hasta görünüyor zaten üst mesajda denildiği gibi bir veterinere götürürseniz iyi olur.

Veterinere götürme şansım yok.İshal degil üşütmüş ise ne yapabilirim onun için

Hocam sıcak bir yerde tutun hayvanı havalar tehlikeli birde vitamini nasıl kullandınız suyuna ne kadar attınız.

Suyuna iki damla dedi vitamini aldıgım yer kafesinin üstünü örttüm nefes alacak kadar yer var

Teşekkürler buraya attığım resimler gözüküyor mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Petshopa gittim toz bir ilaç verdi.Bu geçirmezse başka şansı yokmuş. :(

Dogru dürüst yemiyordu yesede kusuyordu şimdi çok yedi ve kusmadı hafif kabarık ama daha hareketli iyiye gidiyor değil mi ?

arkadaşlar ne der bilmem ama benim eski kuşumda üşütmüştü ayakta dahi duramıyordu kafasını yere koyuyordu 3 gün boyunca günde iki kez azıcık aspirinle bal damlattım ağzına birkaç günde toparlandı. tavsiye ederim.Aspirin sadece darı büyüklüğünde olsun

Şuan bir ilaç kullanıyorum ilacın iyi geldigini düşünüyorum inşallah sonuç alırım.Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Quık yemlerden al dostum onlari cok seviyor kuşlar.[/B

Geri