Karadeniz Pet

tüy dökümü yardım ?

Sema ayaz

Yeni Üye
kusum 2.5 aylık erkek tuy dokumunde suan. bende avısol vıtamın kullanıyorum. sizce nasıl kullanım ? bide haftada kac kez suluguna bu vıtamını koyım? en fazla haftada 2 kez vıtamınlı su verın dıyolar

kullandıgınız avısol nedır multıvıtamınmı
tuydekı kusa mama ve en onemlısı b vıtamını takvıyesı yapın kabuklu yada kabuksuz yulaftada b vitamını mevcut
ayrıyettn berovıt b12 bulamazsanız avısol b alıp kullanabılırsınız ben avısolun ıse yarıyacagını pek dusunmyrm ama hıc yoktan ıyıdır

kullandıgınız avısol nedır multıvıtamınmı
tuydekı kusa mama ve en onemlısı b vıtamını takvıyesı yapın kabuklu yada kabuksuz yulaftada b vitamını mevcut
ayrıyettn berovıt b12 bulamazsanız avısol b alıp kullanabılırsınız ben avısolun ıse yarıyacagını pek dusunmyrm ama hıc yoktan ıyıdır

bunu kullanıyorum
2kvBnj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

bndekınde a,d e,c vitamını var onemlı olan b vitamını mı dıyosunuz

Soyulmus yulaf ve havuç verin. Kuşu bol bol banyo yaptirin. Havalar sicak bu aralar. Her gun banyo yaptirabilirsiniz. Gule gule besleyin

evet sızdekı multıvıtamınmıs
tuyler ıcın b vıtamınıne ıhtıyac duyar kuslar tuyden hemen cıkması ıcınde dedıgım vıtamını bulun.bulamazsanız avısola devam fakat bu vıtamını hıcbır uretıcı arkadas onermez cunku bı faydası olacagını dusunmuyrm avısolun kutusunda yazar nasıl kullanılacagı
elınızdekı vıtamın normal bı suluga tuy zamanı 5cc hergun dıye bılıyrm yınede okumanızda yarar var

Kuşunuzda halsizlik, yeme problemi yoksa kendi halinde atlatacaktır birşey yapmanıza gerek yok. Rüzgardan, ani hava değişiminden koruyun.

Son düzenleme:
Geri