Karadeniz Pet

Tüy dökümü

Sıkıntılı kuş

Yeni Üye
Benim kusum bi kac gundur surekli kasıniyor ve tuyleri dokuluyor her gun 10 tane falan tuy oluyor kafesinde geve uyanip baktim bit varmi diye yok dun spreyle su sıktım kanatlarina falan vitamin sirke falan koyuyorum ara ara sukur keyfi yerinde yemde yiyor oturyorda normalmidir bu kant altlari beyaz beyaz tuyleri var veterinere goturemem durumum yok baska ne yapabilirim simdiden yorumlariniz icin sagolun

Ekli dosyalar

• 20170913_122644.jpg
    20170913_122644.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 13
  • 20170913_122637.jpg
    20170913_122637.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 15
  • 20170913_122626.jpg
    20170913_122626.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 14
Kuşunuza düzenli vitamin takviyesi yapıyomusunuz tüyleri cansız ve bakımsız duruyor. Bi hastalık olup olmadığı konusunda bilgim yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tüy dökümünde olabilir veya strese girmiş olabilir diye düşünüyürum vitamin takviyesi yapmaya devam edin ara sırada suyuna birkaç damla sirke katın sık sık değil ama 3/4 güne bir daha sonra 10 güne çıkarabilirsiniz bende burdaki ustalardn duymuştum herangi bir sorun olmasada 10 günde bir damlatıyorum sularına yine arada sırada soda damlatabilirsiniz havuç verin ara ara birde tüyleri için spreyler var petshoplarda anlardan alıp sıkabilirsiniz bit pire yok dediğinize göre ama yine de göremediyseniz falan kurtulmuş olursunuz eğer ki yoksada zaten tüylerini beslemiş olursunuz

Ben
tüy dökümünde olabilir veya strese girmiş olabilir diye düşünüyürum vitamin takviyesi yapmaya devam edin ara sırada suyuna birkaç damla sirke katın sık sık değil ama 3/4 güne bir daha sonra 10 güne çıkarabilirsiniz bende burdaki ustalardn duymuştum herangi bir sorun olmasada 10 günde bir damlatıyorum sularına yine arada sırada soda damlatabilirsiniz havuç verin ara ara birde tüyleri için spreyler var petshoplarda anlardan alıp sıkabilirsiniz bit pire yok dediğinize göre ama yine de göremediyseniz falan kurtulmuş olursunuz eğer ki yoksada zaten tüylerini beslemiş olursunuz
Bi ara bit spreyi sıktım ama sersemledi ishal oldu halsizlesti o yuzden biraktim korkuyorum tekrar olacak diye

sprey bende kullanıyorum öyle bir sıkntı yaşamadım bit spreyi ayrımı bilmiyorum o konuda birşey diyemicem ben vitamix die birşey kullanıyorum anti parazit sprey yazıyor sprey kullanamk istemiyorsanız diğerlerini bir deneyin birde yulaf verebilirsiniz ya da bir sprey kutusuna bir kaç damla sirke damlatarak sprey olarak onu kullanabilrisiniz elma sirkesini tavsiye ediyorlar suyuna katmak içinde sprey olarak kullanmk içinde

sprey bende kullanıyorum öyle bir sıkntı yaşamadım bit spreyi ayrımı bilmiyorum o konuda birşey diyemicem ben vitamix die birşey kullanıyorum anti parazit sprey yazıyor sprey kullanamk istemiyorsanız diğerlerini bir deneyin birde yulaf verebilirsiniz ya da bir sprey kutusuna bir kaç damla sirke damlatarak sprey olarak onu kullanabilrisiniz elma sirkesini tavsiye ediyorlar suyuna katmak içinde sprey olarak kullanmk içinde
Sirke kullaniyorum ben bio sit benimkinin markasida korkuyorum oyle olacak diye

Geri