Karadeniz Pet

tüy dökümündeki mubişim

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadaşlar kuşum tuy dökümüne grdı normalden çok fzla tuy temzledm bgn kafesnı degstrdm asma yaptım bugün 3. günleri asmada kendılerını dha raht hssettıklerı içn mi dişi kuşum böyle tüy dökümüne girdi erkek kuşumda kızısmış durumda asıl öğrenmek istedıgım acaba tüy dökümünden sonra kızısmayamı başlıcak kuşum sanırım suanda 7 8 aylık civarı yardm edermısınz arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

yardımcı olacak kmse yokmu

tuy dokumunde olan kuslar genelde enerjilerini yeni tuyler icin harcarlar dolayisiyla kizismaya vakit kalir mi bilmiyorum.Bir de 7-8 ay ergenlige giris evresi

9. aydan sonra dişiler çiftleşmeye uygun mu oluyorlar yanı kızısma baslayabılıomu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

tüyleri dişimn çok dökülmeye başladı bu aylarda norml mı 7 8 aylık civarı bu kadarlıkken tüy dökümüne giriyormu

9. aydan sonra dişiler çiftleşmeye uygun mu oluyorlar yanı kızısma baslayabılıomu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

tüyleri dişimn çok dökülmeye başladı bu aylarda norml mı 7 8 aylık civarı bu kadarlıkken tüy dökümüne giriyormu

merak ettiğin herşey burda Muhabbet Kuşu Hakkında Genel Bilgiler - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu biraz araştırma gayretine girersen soracak birşey kalmaz

niye bu kadar agresifsin danışmak istedim belki

niye bu kadar agresifsin danışmak istedim belki

hergün aynı terenen ni aynı muhabbet hergün verilen cevaplar aynı ama sen ısrarla hergün aynı tarz konu açıyorsun dişi kuşum da dişi kuşum biraz araştırsan ve sorularına verilen cevapları ciddiye alsan yapmazsın zaten. agresiflik değil bu. hergün aynı tarz konu açıyorsun ve insanlar sana cevap veriyor ama sen ciddiye almayıp inanmayıp hala aynı konuları açıp duruyorsun son durumun kimse sana yorum yapmıyor.

bence biraz araştırmayı ve sana cevap veren insanları ciddiye almayı dene ;) agresiflik değil bu

bu arada dişi kuşunun maşallah her bir yerini ezberledik sayende ;)

bilmemek değil öğrenmemek ayıp bir tavsiyedir verdiğim linki araştır ;)

istediğim cevabı alamıyorum belkı ayrıca ilk çiftiim napcagmı bılmıyorum kı bana burdan bulabılırsın diyosun tüy dökümüyle ilgili birsey yazmıyor yda ben göremedim kuşumu seviyorum yanlış birsey yapmak istemiyorum zaten çiftleşmiyorlar üstüme gelme sende sormak istiyom alla alla istemiyorsan cvp verme senın ınadına hergun konu accam belkı farkı bısey bılmedıgım vardır dıe sorup duruyom öğrenmeye çalışıyorz herlde burda ayrca agrsifsin

istediğim cevabı alamıyorum belkı ayrıca ilk çiftiim napcagmı bılmıyorum kı bana burdan bulabılırsın diyosun tüy dökümüyle ilgili birsey yazmıyor yda ben göremedim kuşumu seviyorum yanlış birsey yapmak istemiyorum zaten çiftleşmiyorlar üstüme gelme sende sormak istiyom alla alla istemiyorsan cvp verme senın ınadına hergun konu accam belkı farkı bısey bılmedıgım vardır dıe sorup duruyom öğrenmeye çalışıyorz herlde burda ayrca agrsifsin

ya tabi ki hergün inadına konu aç bişey diyemem anlayıp anlamamak kapasite meselesi ;)

madem burda ki insanların cevapları sana yeterli gelmiyor o zaman soru sormanın manasıda yok. neyse selametle

allah askına sn bna yorum ypmada bn baska bısy istemem ayrca bnm kapasitemi senın algılayabılmen bıraz güç bi mesele o yüzden yadırgaman norml ltfen susarmısn

Geri