Karadeniz Pet

Tüy dönemi hakkında

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamın aleyküm iyi günler abilerim/ablalarım bnm bıdık tüye girdi acaba bu dokulenler bebeklik tuylerimi birde yumurta mamasi disinda ne vermeliyim yemedide

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yulaf ve B vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Yumurta mamasına havuç ekleyerek verin.

Yulaf ve B vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Yumurta mamasına havuç ekleyerek verin.
Ugur abi havuc ayri yiyir mama ile yemiyir yulaf da yeminde var ayri vermek lazimmi birde b vitamini olarak ne olur ?

Ugur abi havuc ayri yiyir mama ile yemiyir yulaf da yeminde var ayri vermek lazimmi birde b vitamini olarak ne olur ?

Havucu öyle yiyiorsa ayrı verebilirsin. Yemin içindeki yulaftan fazlasına ihtiyaçları olur tüydeyken. Onun için ayrı kapta verebilirsin. B vitamini olarak berovit iyidir.

Peki abim cok sagol suyuna katiyodum dimi

Birde abim meyve olarak ne verebilirim sebze

ben yulaf b vitamini ve havuçlu yumurta maması veriyorum ama 20 gündür bitmedi resimlere bakın sizce sorun var mı arkadaşlar hareketleri normal yem falan yiyor ama tüyler hala böyle :) sizce nasıl görünüyor 3.5 aylık

Abi bu kuş baya buyuk gözüküyor burnu lacivert olmus ama irisler yerinde maşaALLAJ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

Birde abi kafesi boydan atarmisin zahmet olmassa

evet cere mavi oldu daha 2 ay önce gagası bile siyahtı büyüdü işte aslanım resmide attım boydan

Abi benimkinin gaga nicin hala pembe aldigimdada pembeydi hala pembe :) konusuyormu abi seninki

mavileşir 5 6 aylık olana kadar bekle kuştan kuşa farkeder konuşmasıda cere rengide erkek olduğuna eminsen mavileşecek elbet

kuştan kuşa değişir ama %70i ilgilenirsen konuşur özellikle 3 6 ay arasında

Peki abim sagol

Geri