petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüy hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Numan Küçük tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Numan Küçük

Arkadaslar kusumun kuyruk kisminda bir tuy kivrik sekilde durmaktaydi ben de o tüyü korkutmadan çektim elime aldigimda ise tuyun 4 te 3 u pipet gibiydi ve ici kan doluydu sıktım kan cikti icinden baya. Nedir ne değildir anlamadım tedirgin oldum biraz ama kusta herhangi bi kanama yok..

2. Gokay Akgul

Usta güvercinlerden bildiğim kadarı ile o kuşun yeni çıkardığı bir kuyruk.. senin söylediğini az çok tahmin edebiliyorum. Yeni büyüyen kuyrugu koparmışsın sorun yok sadece tekrardan çıkıcak o =)

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeni çıkan tüyler içi boş şeffaf tüp gibi oluyor sonradan açılıyor.

4. Yücel YETİMOĞLU

Gökay bey açıklığa kavuşturmuş , böyle durumlarda daha dikkatlı olmalısınız

5. Numan Küçük

Anladım sağolun.. kökü onda nasil olsa :) kuyruk tuyleri birbirine yapisik haldeydi kirli gibiydi sanki.. ama yeni yuy olabilir dediginiz gibi..

Sayfayı Paylaş