petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy hastalığı hk.yardım (fotoğraflı)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uras AKKAYA tarafından 4 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Uras AKKAYA

Uras AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    1 yaşında dişi ilk aldığımızda fark edememistik zamanla kötüleşmeye başladı. Veterinere de gösterdik sadece vitamin veriyor. En azından var olan tüyleri iyileştirmek için yapilabilecek bi sey var mi arkadaşlar

http://hizliresim.com/ZkjRPk

#1 Uras AKKAYA, 4 Nisan 2016
    Son düzenleme: 4 Nisan 2016
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Vitaminin Filan Fayda Edeceğini Sanmıyorum En Azından Görmedim Hiç.Ev Yapımı Ballı Kraker Yapabilirsen Bence Faydası Olacaktır Yada Hazır Al Benim Kuşlarda ÖZellikle Tüy Dökümünde Çok Fark Ediyor

3. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    bu ara patladı bu sorun cogu kumeste dolanır halde.
    dogru vıtamın ve mineral eksıklıgınden kaynaklanıyor.tüm vıtamın grupları değil tabi yapmanız gereken biotin ve magnezyum sülfat takiyesi yapmak tabi tedavi için çok gec kalınmış.tamemen düzelemesede büyük ölçüde toparlar kuşunuz.
    üretimdeki kuşların yanlış ve eksik beslenmesinden kaynaklı bu tip sorunlar olabiliyor
    geçmiş olsun

#3 Berkay ERDİNC, 4 Nisan 2016
    Son düzenleme: 4 Nisan 2016
  4. Uras AKKAYA

Uras AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Tavsiye edebileceginiz bi marka var mi. ve ilac dojazi hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.

Sayfayı Paylaş