petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüy kaybolması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gökhan1926 tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. gökhan1926

arkadaşlar bende 8-9 aylık yavru bi muhabbet kuşu var ve sürekli kaşınıp tüylerini kaşınıp koparıyor yalnız kafesinde tüy bulamadım sonra calsium eksikliginden yedigini ögrendim yumurta ve vitamin kullandım ama geçmedi.
    bu konuda bilgisi olan yazabilirmi

2. Hamitcan KARGILI

Gaga taşı koy kafese,Tahta Tünek Kullan,Kuş kumuda koy ve kuşunuzu bit,pire gibi canlılara karsı bir ilaçla olmadı en yakın veterinere git
    Geçmiş olsun :(

3. gökhan1926

bide kaşıntı sipreyi verdi kuşçu onu da kullandım ama kaşıntısı gitmiyor

4. Hamitcan KARGILI

Gaga taşı koy kafese,Tahta Tünek Kullan,Kuş kumuda koy ve kuşunuzu bit,pire gibi canlılara karsı bir ilaçla olmadı en yakın veterinere git
    Geçmiş olsun :( Kuşunuz için kalamar kemigide alıp kafese takabilrseniz güzel olur diye düşünüyorum lakin uzman bir arkadasında görmesi güzel olur.

5. gökhan1926

bi kalamar kemigini deniyim vakit ayrdıgınız için teşekkürler..

6. Hamitcan KARGILI

Rica ederim herzaman yardımcı omak isteriz.

7. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gökhan bey kuşunuzun resmini paylaşma şansınız varmıdır?

8. Selahattin GÖKTAŞ

vitamin ve mineral takviyesi yap kalamar kemiği koy gaga taşı hiç bi işe yaramaz.

Sayfayı Paylaş