petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüy renk kalitesi nasıl artar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oem tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. oem
    Gizli

oem Guest

merhaba arkadaşlar bugun petshopçuları gezdim ve muhabbetlerin renk kalitesinin çok çok düşük olduğunu gördüm,malum kafesi aldık işi boş duruyor,bu kuşlardan birini alacağım artık..fakat benim büyüttüğüm kuşlarla arasında çok bariz bir renk kalitesizliği var,alırsam bu kuşu kaliteli yem vitaminle bu tüyleri canlandırabiliriz diye düşünüyorum fakat bunun için tüy dökme zamanını mı beklemeliyiz?1 ay gibi bir sürede düzelme ihtimali nedir?saygılar sunarım

2. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Ben vitakraft avustralian m.kuşu yemi + ayrı bi kapta yulaf içi + suluğuna toz neoform vitamin yada diğer vitaminler.Sera mineral damla.2 güne bir mama ve yeşillik.Haftada bir dal darı.3 güne bir suyunu değiştiriyorum 2 günde bir kafes temizliği. Hangisinden oldu bilmiyorum ama renk kalitesi arttı hatta genel sağlık durumlarıda.Sanırım neoformdan oldu.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Banyoluk suyuna 5 damla elma sirkesi tüy kalitesinde etken. Geçti artık kış geldi.

Sayfayı Paylaş