petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

...Tüy Sorunu Acil Yardım Lütfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Sırma tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu 1.5 haftalık bir yavru yani yaklaşık 13 14 günlük. Ancak çok sıska ve tüyleri dökük bir şekilde. 6 tane yavrudan sadece bu böyle acaba annesi bunu yeterince besleyemiyor olabilirmi. Ayrıca bundan küçük 2 yavru daha var onlar bundan daha büyük ve tüylü duruyor. Yavruyu çabuk güçlendirecek bir karışım vs. bilen yada bu konuda bir bilgisi veya fikri olan varsa çok sevinirim...

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    mama veriyormusun kuslara?

3. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Hiç eksik etmem günde 2 defa tazelerim.

#3 Ahmet Sırma, 18 Aralık 2014
    Son düzenleme: 18 Aralık 2014
  4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Mamaya, B vitamini takviyesi yapabilirsin.. Kış mevsiminde Ispanak, domates, lahana, dereotu, yeşil biber, yumurta bunlardan bulabildiklerini verebilirsin kuşlarına.. Havuç bünye gelişimini hızlandırır. Bazı üretici arkadaslar yumurtanın beyazının tüy gelişimini hızlandırdığını söylüyorlar..

5. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Bunların fazlası mamanın içinde var uyguladığım şeylerde benim anlamadığım bu yavrunun kardeşi var kendisinden 5 gün küçük ama kendisinden daha tüylü ve büyük duruyor gözleri henüz dün açıldı o yavrununda bu neden böyle tüysüz yolunuş gibi duruyor onu anlaymadım.

6. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Yolunmuş mu çıkmamış mı bana çıkmamış gibi geldi

7. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Valla bende anlayamadım zaten kuşta hiç et yok derisi kemiğine yapışmış kursağıda ne zaman baksam çok az dolu. Elle beslemeyi denedim fazla yemiyor çok az yiyor.

Sayfayı Paylaş