Karadeniz Pet

Tuy sorunu

drsn_19

Meraklı Üye
Bu kus yavru olduğu için mi tüyleri böyle yoksa bi hastalik mi hep mi böyle kalacak
2ea340b92e457fc317105d25892f2828.jpg

97564e908fe2581911519a8d799d6ae0.jpg
df9cb4a2a41b06ce9873bb7119f07d7e.jpg

20-25 gun arasinda tam emin degilim daha yem kiramiyor annesinin kanatları altinda daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:59 --

Aslında tüy icin kök var gibi seyrek seyrek ama kanallarının cikip kafa kısmında ve boynunda eksik olması kafami karıştırdı

merat etmeyin çıkacaktır büyük ihtimal geç gelişiyor olabilir vitaminleri eksik etmeyin

merat etmeyin çıkacaktır büyük ihtimal geç gelişiyor olabilir vitaminleri eksik etmeyin

30. Gün de tamamen çıkmış olacaktır. Hayırlı üretimler

XDJM86.gif

normal vitamin veriyorum hergün başka tüylerinin çıkması için mama tarzı bişey vermeme gerek var mı yararı olacak destekleeyici ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

tüylerin çıkısını hızlandırmak için vitamin dışında vermem gerekn başka bir şey var mı ?

Anne veya babası yolmuş bu kuşu, bir an önce ayrın kafesten, aspur koyun yiyebiliyormu deneyin.

Anne veya babası yolmuş bu kuşu, bir an önce ayrın kafesten, aspur koyun yiyebiliyormu deneyin.

dal darı yiyebiliyor normal yemi de tam olarak kıramasada ara sıra kırdıgı oluyor
benim merak ettiğim;
1) tüyün çıkması için vitamine ek olarak bişey vermem gerekir mi
2) Bu dediğiniz gibi anne babanın yolması mı yoksa hastalık mı kanat tüylerinde yada kuyruk kısımlarında bir sorun yok tek boyun ver sırt kısımlarında sıkıntı var yuvalıgı 1 haftadır takip ediyorum tüylerde dökülme yada düşme yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

yok mu cevap verecek ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

güncelll...

Son düzenleme:
Mama takviyesi yapın ve bira mayası karistirin mamaya. Bu arada İstanbul'da iseniz bu yavruya bu şekilde talibim ben

Geri