Karadeniz Pet

Tüy Yok ?

Oguz Kızıl

Meraklı Üye
arkadaşlar kusumun kanatları altında tuy cok az bazı yerleride yolunmus durumda hiç yok kırmızı duruo resım cekmeye calıstım ama yakalayamadım elımede alıp acmak ıstemıyorum zaten yenı yenı alısıyo 4.5 aylık erkek yerlı kuş her hafta sonu banyo yaptırıyorum kasınmasın dıye ama bi sonuc alamadım

Kuşa her hafta sonu banyo yaptırılmaz kışın günü kuş hiç yıkanmaz ayrıca senin yıkaman yanlış yazın banyoluk koyarsın o kendi yıkanır kuşuna bit spreyli sıktınmı resim koyabilseydin net bişey söylerdim bitle alakasıda olmıyabilir

Kuşa her hafta sonu banyo yaptırılmaz kışın günü kuş hiç yıkanmaz ayrıca senin yıkaman yanlış yazın banyoluk koyarsın o kendi yıkanır kuşuna bit spreyli sıktınmı resim koyabilseydin net bişey söylerdim bitle alakasıda olmıyabilir

biliyorum yanlıs ama kasınmasın dıye, kombi yanıyo odamadada yıkamadan 1 saat once elektirikli soba yakıyorum uşütme acısından hiç bi sıkıntı yok hayır sıkmadın ama bu aralar cokta kucuk tuy dokmeye basladı bit spreyi alıp sıksammı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

kuş kendımı yoluyor yoksa dokülüyor mu?

kasırken yoluyo herhalde ama cok net bir yolma yok kasıntısı cok

Evet alıp denemelisin öyle bişey varsa kaşınmayı keser yalnız gözüne yeme ve suya gelmesin kuşun kanat altlarınada sık

Avispray kullan kırımızı bi şişedir diğerlerine göre biraz daha pahalı ama iyidir

Geri