Karadeniz Pet

tüye girdi

veysel boz

Meraklı Üye
kuşum 2 gün kadar önce tüy değişimine girdi bu aşamayı hızlandırmak mevcutmudur

Son düzenleme:
Tüye girdiyse

1 Tane tuzsuz etimek un haline getir
1tane serçe parmağı havuç

çeyrek yumurta karıştırtır 4 5 saat sonra at.

Yulaf ve B vitamini takviyesi yapılırsa tüy dönemini rahat ve çabuk atlatılmasına yardımcı olacaktır.

Ayrı kapta yulaf, banyo ve vitamin takviyesi yapabilirsiniz.

Ayrı kapta yulaf, banyo ve vitamin takviyesi yapabilirsiniz.

vitamin takviyesi mama vs yapıyorum yulaf deniyeyim. Birde başka bi sorum olacak kalsiyum takviyesi için özellikle yumurtadaki kuşlara yumurta kabuğu verildiğini duydum ne şekilde verilir bilginiz varsa benle paylaşırsanız iyi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

fotograf acılmıyor

fotoğraf yok zaten gökhan bey

vitamin takviyesi mama vs yapıyorum yulaf deniyeyim. Birde başka bi sorum olacak kalsiyum takviyesi için özellikle yumurtadaki kuşlara yumurta kabuğu verildiğini duydum ne şekilde verilir bilginiz varsa benle paylaşırsanız iyi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

fotoğraf yok zaten gökhan bey
Yumurta kabuğunu mamayla karıştırıp verebilirsiniz küçük parçalar halinde, ya da onları da ufalayıp mamayla verebilirsiniz.

banyo iyi gelir vitaminde iyi yulaf hakkında bsy diyemiycem yulaf bende hiç bulamadığımdan kuşuma vermedim nerden satın alcaz ve nasıl birşey yulaf ezmesi gibi mi resim paylaşan olursa daha iyi olur

banyo iyi gelir vitaminde iyi yulaf hakkında bsy diyemiycem yulaf bende hiç bulamadığımdan kuşuma vermedim nerden satın alcaz ve nasıl birşey yulaf ezmesi gibi mi resim paylaşan olursa daha iyi olur
pet shopa gidim iç yulaf dedimmi verirler ezme yada toz şeklinde değil buğdaydan biraz daha büyük

Son düzenleme:
Eğer ortam sıcaklığı iyi ise kesinlikle banyo öneririm.İçinede azıcık elma sirkesi at.
Yulaf'ı da alıp ayrı kapta verebilirsin.Biraz huysuz durması normal.

kuşu yıkarken çeşme suyu kullanmak kuşa cok zarar vermez diye biliyorum suyu ılık koy oda sıcaklığında kurusun kuşun

şimdi almaya gidiyorum saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

aldım gold wings markasının 300gramlık paketi vardı onu aldım yeminden ayrı başka bi yemliğe koydum tüy dökümü sırasında vercem bende benim kuşumunda cere üzerinde diken gibi tüyleri çıkmaya başladı sanırım başlıo tuy değişimi