Karadeniz Pet

tüye giren çift yumurtlar mı ? ?

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
öncelikle hayırlı aksamlar arkadaşlar dişim bi 15 gündür kızışmış durumda ve 15 gündür yuvalıga ilgisi var ama tüye girdiler acaba yumurtlama olur mu olmaz mı ?

yumurtlar fakat kuşlar fazla yorulur hem tüy hem çiftleşme çok iyi bakman gerek

bu mevsimde normal kardeş ama nijer fazla verme derim

Nijer artik vermeyin benim 6 gün oldu nijer vereli bugun yuvaligin kapisinda ugrastigini gordum 4-5 gune cikaricam ben nijeri neyse sizin sorunuza gelelim yumurtlarlar ama cok yorgun duserler Murat Abi her gun yuvaliklardan 1 avuc tuy topluyorum diyor buda demekki yumurtlar Insallah yakin zamanda yavru alirsin fotograflarini gorebilirmiyiz

yumurtlar o ayarlar takma kafana

Kuşlar eş ise hiçbir sıkıntı olmaz yumurtlayabilir

Kuşlar eş ise hiçbir sıkıntı olmaz yumurtlayabilir

eş yusuf abi hemde çok iyi anlaşabilen eş 1 dk ayırdıgın zaman evi yıkıyorlar çok iyi anlaşılarlar kafeste bi görmen lazım dişi erkeği kaşıyo erkek dişiyi kaşıyo sürekli erkeğim eşini besliyor dişim 2 haftadır falan kızışma döneminde hep çiftleşme çabasındalar ama bi türlü olmuyor kavga falan yok hiç bi şekilde dişi folluga acayip bi şekilde ilgili erkek te çok heycanlı sürekli dişi dışarda oldugu zaman onu yuvalıga çekmeye çalışıyor bekliyorum bakalım abi :)

Söylediklerin çok güzel şeylere işaret inşaallah tez zamanda yumurtlarlar

Söylediklerin çok güzel şeylere işaret inşaallah tez zamanda yumurtlarlar

inş. abi harbiden çok iyi anlaşan bi çiftler zaten yavruyken aldım olursa ilk yumurtaları olucak ama tek sıkıntı evde herkez onları cok seviyo aksamları sürekli dışardalar yumurtlamalarına bu durum inş engel olmaz :D

tüydeki çiftim ne zaman çiftleşme durumuna gelir acaba?

Geri