Karadeniz Pet

Tüye Giren kuşun belirtileri

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar bakımsız bir kuşum varda ne zamandır tür hiç dökmüyordu bugün kafesi temizlerken 1 hafta içinde tüy dökmeye başlamış dışkısı da değişmiş ve büyümüş bana tüye giren kuşların özelliklerini sayar mısınız örneğin tüyü çok dökülür dışkısı büyür gibi

''Merhaba arkadaşlar bakımsız bir kuşum varda ''

Ozaman o kuşu başkasına evlatlık edindirmek lazım bence

Tüye giren kuş tüy döker yenilerini cıkarır belirtisi bu . Vitamin ve mama verilir

''Merhaba arkadaşlar bakımsız bir kuşum varda ''

Ozaman o kuşu başkasına evlatlık edindirmek lazım bence

Tüye giren kuş tüy döker yenilerini cıkarır belirtisi bu . Vitamin ve mama verilir

bakımsız diyorum çünkü dışarıda bakılmamış 1 aydır bende şimdi eski haline göre çok çok iyi uçmasını bilene bilmiyordu resmen hastaydı ilaç felan vitamin her şeyini aldım okul giderken 5 tl alıyordum 5 gün harcamayıp 25 tl ye kuşlara alıyordum. şimdide bira mayası alıcam bu dünya ölümlü dünya biz burada onlara bakalım onlarda öbür dünyada bize bakarlar :) kefenin cebi yok :)

bakımsız diyorum çünkü dışarıda bakılmamış 1 aydır bende şimdi eski haline göre çok çok iyi uçmasını bilene bilmiyordu resmen hastaydı ilaç felan vitamin her şeyini aldım okul giderken 5 tl alıyordum 5 gün harcamayıp 25 tl ye kuşlara alıyordum. şimdide bira mayası alıcam bu dünya ölümlü dünya biz burada onlara bakalım onlarda öbür dünyada bize bakarlar :) kefenin cebi yok :)
Bira mayasinin ne gibi bi yarari var

Bira mayasinin ne gibi bi yarari var

bira mayası mamalara katılıyor insanlara da sağlıklı bir şeymiş işte bene pek bilmiyom ama kuşlar seviyor mamalara katıyorlar 250 tanesi 40 tl yumurta gibi bir şey her halde :)

Geri