petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüye Girme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Kuşlar tüy dökümüne girince uçmakta zorlanir mi ?

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tüy dökümüne girdiklerinde uçmakta zorlanırlar ve tam dengelerini sağlayamazlar.Tüy dökümünde suyuna vitamin ve mamalarla kuşunuzu desteklemeniz lazım.Tüy dökümünde kuşlarınızı salmamalısınız.

3. bace

bace Guest

Tamam teşekkürler bilgilendirdiginiz için gecen dişi kusumu saldim düştü vs korktum elimle kafese koydum da ne kadar sürer bu donem acaba

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni tüylerin, kuşun güvenli biçimde uçmasını, yönlenmesini sağlayacak kadar büyümesi sağlandığında yeniden kafesten dışarı çıkmasına izin verilmelidir.1.5- 2 hafta kadar sürebilir ama siz bu süreyi kısaltmak için suyuna vitamin ve mama verebilirsiniz.Sitede mama tarifleri mevcuttur.

5. bace

bace Guest

Çok saol volkan kardes

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    2 3 hatada cıkar ama rengi dahada canlanır tüyleri parlak olur :)

Sayfayı Paylaş