Karadeniz Pet

Tüyler

Rumeysa ŞEVİK

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar. Uzatmadan sorumu sorayim. Kuşum tüylerini yiyor bi sakıncası var mi ? Sakincaliysa yemesini nasıl onleybilirim ?

Tüylerini yemezki. Tarıyordur. ÖZellikle koparıp yiyorsa o zaman sorun vardır.

Evet koparıp yiyor. Ve su an kanat tüyleri kalmadı gibi bi sey iki günde uçamaz hale geldi. Acaba esi olmadığı için bunu yapıyor olabilir mi?

Üstad parazit , bit vs olabilir yada stresten kendini yoluyor olabilir . Zannetmiyorum yesin ilk defa duyuyorum.. Bence ardap falan varsa veya edinebilirseniz güzel olur.

Ben bit göremedim. Su an strese girmiş olabilir diye düşünüyorum. Ama gerçekten tüyleri yiyor görüyorum yediğini...

yükleyebildiğin bi zaman yüklesen iyi olur hem daha net cevaplar alırsın hemde benim bi arkadaşımın kuşlarınında kanat tüyleri yarım kuyruğu hiç yok acaba seniniki de öylemi bakalım

Yüklerim daha sonra. Kuyrukta sorun yok. Kanatları dokuluyor ya da kopariyor anlayamıyorum

Son düzenleme:
arkadaşımın kuşlarının da öyle büyük bi ihtimal parazitten diye düşünüyorum petshoplarda satılıyo bit spreyi alıp denemenizi tavsiye ederim

Bit spreyi düzenli olarak kullanıyorum bit olduğunu düşünmüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

yükleyebildiğin bi zaman yüklesen iyi olur hem daha net cevaplar alırsın hemde benim bi arkadaşımın kuşlarınında kanat tüyleri yarım kuyruğu hiç yok acaba seniniki de öylemi bakalım

Fotograf ykledim. Kanatlar önceden kuyruğunun yarisina kadar geliyordu simdi anca gövdesini kapatiyo . az önce yere çakılıp kalmis :((((

n5QJW5.jpg

BRayAV.jpg

Geri