petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüyler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rumeysa ŞEVİK tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar. Uzatmadan sorumu sorayim. Kuşum tüylerini yiyor bi sakıncası var mi ? Sakincaliysa yemesini nasıl onleybilirim ?

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tüylerini yemezki. Tarıyordur. ÖZellikle koparıp yiyorsa o zaman sorun vardır.

3. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Evet koparıp yiyor. Ve su an kanat tüyleri kalmadı gibi bi sey iki günde uçamaz hale geldi. Acaba esi olmadığı için bunu yapıyor olabilir mi?

4. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Üstad parazit , bit vs olabilir yada stresten kendini yoluyor olabilir . Zannetmiyorum yesin ilk defa duyuyorum.. Bence ardap falan varsa veya edinebilirseniz güzel olur.

5. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Ben bit göremedim. Su an strese girmiş olabilir diye düşünüyorum. Ama gerçekten tüyleri yiyor görüyorum yediğini...

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Resim ekleyebilirmisin acaba ?

7. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Su an yukleyemem maalesef

8. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    yükleyebildiğin bi zaman yüklesen iyi olur hem daha net cevaplar alırsın hemde benim bi arkadaşımın kuşlarınında kanat tüyleri yarım kuyruğu hiç yok acaba seniniki de öylemi bakalım

9. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Yüklerim daha sonra. Kuyrukta sorun yok. Kanatları dokuluyor ya da kopariyor anlayamıyorum

#9 Rumeysa ŞEVİK, 16 Ocak 2015
    Son düzenleme: 16 Ocak 2015
  10. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşımın kuşlarının da öyle büyük bi ihtimal parazitten diye düşünüyorum petshoplarda satılıyo bit spreyi alıp denemenizi tavsiye ederim

11. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Bit spreyi düzenli olarak kullanıyorum bit olduğunu düşünmüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

Fotograf ykledim. Kanatlar önceden kuyruğunun yarisina kadar geliyordu simdi anca gövdesini kapatiyo . az önce yere çakılıp kalmis :((((

Sayfayı Paylaş