Karadeniz Pet

Tüylerinde bir şey var

• Konbuyu başlatan Mehmetcan Özdemir
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmetcan Özdemir

Guest
Arkdaşlar kuşumun tüyünde bir şey farktettim kuçuk bir şey dolanıyor sizce bu ne olablir lütfen yardım edin ne tür ilaçlar almalıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Arkadaşlar Lütfen yardım edin :(

kafesi dip köse sirkeli kaynar su ile yıkayın.. kuşunuza da vilmectin kullanabilirsiniz, ense tüylerini aralayıp, 1 damla damlatacaksınız.. cok damlatırsanız kusunuza zarar verebilir.. 3 ayda 1 kez düzenli kullanırsınız vilmectin i .. eğer kusunuz sadece 1 tane ise vilmectin fazla gelir size,

Petshoplarda spreyler var.. Siz durumu anlatın verirler size.. Muhtemelen bir tane fısfıs, bir tane de deodorant tipi ilaç gösterirler.. bütçenize uygunsa deodorant olanlar biraz daha etkili.. Kuşunuzun gözleri ve ağzına gelmeyecek şekilde 25cm mesafeden sıkacaksınız.. kuşunuz kendi banyo yapmayı seviyorsa, banyo suyuna 3-4 damla elma sirkesi damlatın düzenli olarak..

Çok teşşekkür ederim Umarım kısa zamanda durumu düzelteblirim.

endişelenecek bir durum degil, üzerine düşerseniz halledersiniz.. Malum havalar ısınıyor, yaz geldi.. bu aslında hepimizin başına gelebilecek şeyler.. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız yardımcı olabilirim.

Teşşekür ederim malesef Ankara'da oturuyorum Yardımınız için çok teşşekkürler.

Geri