Karadeniz Pet

tüylerini kabartıp başını gömüp hareketsiz duruyor

togizmir

Yeni Üye
3 gündür tüylerini kabartip duruyor. Geliyo sacima gogusume tunuyo hareketsiz duruyo. Kafestede öyle. Lütfen bilen yardim etsin bayram arafesi dolandim ama veteriner de bulamadim.

Aynısı bizim kuşta da var. Kusması hergun, maalesef kuştan anlayan veteriner yok. Kaç yere goturduysek birseyden anlayan çıkmıyor, sabah gene kustu. Kendini sevdiriyor, elimin üstünde duruyor ve sürekli uyuyor. Yapacağım ne var? Salya kusuyor, taşlık i var, anlayan var mi?

Ayni kusma durumu benimkinde de var. İyice halsiz kaldi.

Gosterdiniz mi vete hic?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

Hava değişiminden olabilir. Ben kafesinin ustune sucks su torbasi koydum akşamları, kafesi 20 derece üstüne çıktı. Bugün ötmeye zıplamaya başladı biraz. Bakalım ne olacak

Bende elektrikli soba koydum kafesinin karsisina. Biraz yemek yese sikinti yok ama bir şeyde yemiyo. Aspirin veriyorum suda eritip

Benim bundan önceki kuşum gibi sizin kuşunuz, hic hareket etmiyorsa sıkıntılı durum, kurtulma şansı az. İnşallah düzelir. Fazla aspirin vermeyin. Ayna varsa koyun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

934555407d28ec3ec8c40e946f20713a.jpg

Dun gece elime gelip kaşı beni diyordu resmen.

Çok cana yakin bi hayvandi bi anlik dikkatsizlik yüzünden hayvani harcadim rwsmen

Dur bakalım belki düzelir, ve te görür belki aşı yaparlar.

şişli tarafında vardı sanırım hayvan hastanesi gibi büyük bi yer arkadaşım açık demişti bana ama tam net bilmiyorum şişli veteriner kliniği

arkadaşlar bende jumbo var aynı sekılde kabarıp halsız halsız duruyor ve ishaldi.. veterinere gösterdim ve şu ilaçları verdi tabi ki her ilaç her canlıya iyi gelcek diye birşey yok ama fikir olması açısından en azından yazıyorum...

bactrim süspansiyon--- 7 gun en fazla kullanılcak antibiyotik çünkü ağzına bir damla günlük
polivit süspansiyon---- 10 gün ağza bir damla günlük.. bu vitamini daha sonrada kullanabilirsiniz suyun içinde vs.

inşallah şifa olur.

Analiz sonucuna göre mi ilaçları verdi yoksa tecrübeye göre mi?

Geri