Karadeniz Pet

Tuylerini kabartiyor acil

• Konbuyu başlatan Üye silindi 18624
  • Başlangıç tarihi
Hayır yağlanma böyle oluyor

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    8.9 KB · Görüntüleme: 36
Ishal gibi kafesin altını temizleyin yulaf verin ilaç yanlısı değilim sıcak tutun.

Benim kuşum da aynı böyleydi avidiare verdim dışlkısı normallestı gıbı ama hala boyle kabarık ve tuneyıp uyuyor hatta renkleri bile aynı maşallah bakın resmını atayım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hasta oldugu ıcın tuylerını kabartıyorlar benm de canım cok sıkkın bu konuda sızın suan son durum nedir acaba?

Maşallah benimkine cok benziyor ben kabardiktan sonra ilac vermedim vitamin verdim suan diskisi duzeldi disi kusla egleniyor gunduzleri ara sira uyuyor o resimdeki siskinligi gecti sanirim gecen hafta krakeri fazla kacirmis o yuzden cikardim gecti :)

Merhaba arkadaşlar benim 3 yaşında sarı bir erkek muhabbet kuşum var . Ben onu yanlız gördüm . Dün 2 aylık bir dişi muhabbet kuşu aldım . Aynı kafese koydum . Erkek ona yem vermedi salıncağına bindirmedi . Isırdı , gagaladı . Ama erkeğe çiftleşen muhabbet sesi açınca telefona kur yapıyor . Sonra ikisini farklı kafese koydum . Şuan bakışıyorlar . Alıştırmak için lütfen ACİLLL yardım edin lütfen . KABARMADAN BİŞİ OLMAZ

Benimki 1 gun evde yoktum balli krakerin yarisini yemis . Yedikcede su icmis. Bende cikardim su anda iyi gibi inşallah bir daha olmaz.

Dişi kuşumda vardı yanında ama bunu hıc rahat bırakmıyordu resmen dövğyordu cıkardım ben de yanından . Maşallah sizinkine de vitamin adı ve nasıl kullandıgınızı yazablr mısınız:)

Merhaba arkadaşlar benim 3 yaşında sarı bir erkek muhabbet kuşum var . Ben onu yanlız gördüm . Dün 2 aylık bir dişi muhabbet kuşu aldım . Aynı kafese koydum . Erkek ona yem vermedi salıncağına bindirmedi . Isırdı , gagaladı . Ama erkeğe çiftleşen muhabbet sesi açınca telefona kur yapıyor . Sonra ikisini farklı kafese koydum . Şuan bakışıyorlar . Alıştırmak için lütfen ACİLLL yardım edin lütfen . KABARMADAN BİŞİ OLMAZ
Yeni konu acsan daha yararli olur

Benim vitamin maxisol multivitamin di haftada 2 veya 3 kere suluguna 7 damla damlatiyorum . Birde hergun taze su veriyorum.

Tamam cok tesekkur ederm bır de gaga tası ve kus kumu ne tavsıye edersin?

Geri