Karadeniz Pet

tüylerini kestim

seyeran

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bi tanıdığım kuş uçamazsa daha çok sana bağlanır dedi bn de kanadındaki tüylerin bi kısmını kestim şimdi 15cm lik bi yüksekliği bile düşünüyo aşağı inmek istediğinde bir de çok agresifleşti bu sebepten midir?? çok pişman oldum ama ne fayda...

Merhaba çok büyük hata etmişsiniz kestiginiz tüyler umarım en kisa zamanda buyur agresiflesme konusuna gelirse sizin bacaklarinizi kestiklerini düşünün.

Biyere gitme diye senin kollarını kesseler ne hissedersin ? Şu abuk subuk fikirlerden kurtulun nasıl bi cahilliktir... Kestiğin tüyleri 2-3 gün sonra teker teker çek veya aylarca çıkmasını bekle o hayvan öyle uçamayacak yağlanacak enerjisini atamayacak strese girecek belkide hastalanıp ölecek...

Veterinere götür herkezinde her dediğini yapma araştırmadan yazık ,sen onu diyen kişiye selamımızı söyle anlar o.gerzek

Hayvana eziyet başka birşey değil.Sana bağlanmasını istiyorsan ilgi ve sevgi bu iki şey herşeyi halleder.Bu konuda bende yeniyim ama böyle birseyin yapılmaması gerektiğini de biliyorum.

Yazık etmişsiniz inşaallah biran önce tüye girer ve çıkar

Geri