petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüylerini kestim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve seyeran tarafından 24 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Tags:
  1. seyeran

seyeran New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bi tanıdığım kuş uçamazsa daha çok sana bağlanır dedi bn de kanadındaki tüylerin bi kısmını kestim şimdi 15cm lik bi yüksekliği bile düşünüyo aşağı inmek istediğinde bir de çok agresifleşti bu sebepten midir?? çok pişman oldum ama ne fayda...

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Merhaba çok büyük hata etmişsiniz kestiginiz tüyler umarım en kisa zamanda buyur agresiflesme konusuna gelirse sizin bacaklarinizi kestiklerini düşünün.

Erdal Arıcan bunu beğendi.
  3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    735
    Biyere gitme diye senin kollarını kesseler ne hissedersin ? Şu abuk subuk fikirlerden kurtulun nasıl bi cahilliktir... Kestiğin tüyleri 2-3 gün sonra teker teker çek veya aylarca çıkmasını bekle o hayvan öyle uçamayacak yağlanacak enerjisini atamayacak strese girecek belkide hastalanıp ölecek...

4. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Veterinere götür herkezinde her dediğini yapma araştırmadan yazık ,sen onu diyen kişiye selamımızı söyle anlar o.gerzek

5. Serdar Hasbal

Beğenileri:
    15
    Hayvana eziyet başka birşey değil.Sana bağlanmasını istiyorsan ilgi ve sevgi bu iki şey herşeyi halleder.Bu konuda bende yeniyim ama böyle birseyin yapılmaması gerektiğini de biliyorum.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yazık etmişsiniz inşaallah biran önce tüye girer ve çıkar

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çok doğru bir iş olmamış. Kuşun sevdiği yerlere ulaşabilmesi için merdiven ve kalın iplerle yollar kurabilirsin.

Sayfayı Paylaş