Karadeniz Pet

Tüylerini şişirip kenara çekilen muhabbet kuşu

BrkyyKA

Yeni Üye
Arkadaşlar benim kuşum ilk aldığımda beni öpüyordu falan yani çok çabuk alıştık birbirimize. 4. ay dolduğunda ben ilk defa onu sokağa çıkarttım malum kış ayı hava biraz soğuktu ama bir şey olmamıştı yani eve getirdiğimde hala oyun oynuyordu koşuyordu fakat sonra 5. ayına girdiğinde son kez sahile çıkartıp bi daha hiç çıkartmayacaktım yaz gelene kadar o son çıkarttığım gün ise eve kuşu getirdiğimde kafese koydum yemini yesin suyunu içsin dinlensin diye yem yedi su içti yukarı çıktı tüylerini şişirtip gözleri açık bir şekilde boş boş durmaya başladı dedim acaba neden bi bakim. aldım kuşu her zaman ki gibi elimi falan ısırdı fakat ben onu omzuma koyunca kuşa bir durgunluk çöktü. Tüylerini şişirdi ve omzumda gene kafesteki gibi durmaya başladı. Laptoptaki tuşlara saldırmayı çok seviyor dedim acaba canımı sıkılıyor bilgisayarın üstünde koydum gene kenara çekildi durmaya başladı yere koydum sandalye ayaklarının yanına gitmeyi seviyor diye gene durdu yani şöyle diyim kuş hem çok durgun hem çok fazla tüylerini şişiriyor fakat tuvaleti ishal değil gayet normal bazen ben video izlerken kafesinde ötmeye başlıyor oyuncağıyla falan oynuyor sonra ben videoyu kapatıyorum gene aynısı acaba canı mı sıkılıyor? Yoksa rahatsız mı ? Ne yapmam lazım? Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkürler

Geri