petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

TV Oda sorun yaratır mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace
    Gizli

bace Guest

Merhaba arkadaşlar muhabbet kusum salonda vitrin üstünde duruyor acaba çiftleşmede tv sesi vs hayvanı rahatsız eder mı başka bir yere alıyımmı yerini seviyorda daha yuvalık takmadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

birde muhabbet kuslarım iyi anlaşıyor aynı anda yem ve su içerler tunekte yan yana dururlar hep ama bir birini kaşıma görmedim ama 1-2 deefa öpüşürken gördüm acaba eş olmuslar mıdır bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Aslında TV olmayan bir sıcak odada durmasında fayda var. TV çiftleşme açısından sıkıntı olmasa bile yavrular olduğunda daha rahat olur.
    Öyle bir imkan yoksa TV sesi çok açmadıkça problem olmaz diye düşünüyorum. Kuşlarınızın iyi anlaştığını yazmışsınız. Kızışma belirtisi varsa yuvalığı zaman kaybetmeden takmanızı öneririm.

Selamlar..

3. bace
    Gizli

bace Guest

erkek kusum hazırda dişi kusumun biraz zamana ihtiyacı var gibi çünkü kahverengi vs dönmedi daha yardım icin teşekkürler

Sayfayı Paylaş