Karadeniz Pet

twitterda birbirimizi takip edelim mi

selen canaydın bedel

Onursal Üye
konu başlığında da belirttiğim gibi birbirimizi takip etsek arkadaşlar nasıl olur?

eklemek isteyenler için @oyuncak_dunya

Son düzenleme:
altın günü felan da yapalım mı? :D börek felan yaparsın gelir yeriz altını vermeden kaçarız

altın hesabına benden bir çeyrek :D

sorsana yeğenim twitter kullanmayı biliyonmu diye :D

@OzanDMRi beklerim :D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeminle ne işe yaradığını nasıl kullanıcığamı bilmiyom hesabım bile yok

Vardı sildim cok önceden :) instagram ve facebook var maalesef.zaten facemde sen ve sevtap ekli :)

Kullanmıyordum bende sildim :) oldu bayagı sileli faceden takip ediyorum seni :D

herşeyi yazıcan seni takip edenler olucak sende onaları veya başkalarını takip edicen :)

kim ne rant sağlıyo kredimi kazanıyoz tekip edince edilince yoksa puanmı

KGT misiniz la facebook neyinizine yetmiyo gerçi onada girmiyom yıl olmuş 2014 ben twitterin ne işe yaradığını bilmiyom taş yağacak başıma
v3ns0.gif

kim ne rant sağlıyo kredimi kazanıyoz tekip edince edilince yoksa puanmı

KGT misiniz la facebook neyinizine yetmiyo gerçi onada girmiyom yıl olmuş 2014 ben twitterin ne işe yaradığını bilmiyom taş yağacak başıma
v3ns0.gif

Tutuklanıyor kimisi kimisine dava açılıyor kimisi dolandırılıyor ama gündemde hep twitterdaki lafları yüzünden tutuklanan ve davalık olanlar var :D hatta baş belası diye lakap takmışlar siteye :D ben de gazeteden okuyorum bunları

Selen hanım bu girişimi bir adım daha ileriye götürüp ve site yöneticilerine bu konuyu iletin. Artık güncel olmayan ICQ yada messenger kısımlarını (hani şu profillerde bulunan ve isteğe göre kullanılan kısımlar) twitter, instagram gibi hesap isimlerimizi girsek ve isteyen ordan takibe felan alsa.

İşlemin zorluk derecesini bilmiyorum ama devre ayak uydurmak lazım. Bu arada ICQ güncelliğini kaybetti dedim ama yanlış biliyorda olabilirim :)

demek tek twıter kullanmayan ben değilmişim

Geri