petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tylan? 4 aydır burnu akıyor.

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba, kuşumun 4 aydır burnu akıyor ve tıkanıyor. Genel olarak yemesi içmesi, sağlığı yerinde. Keyfinde de sorun pek yok. Bu hastalığı nasıl geçirebilirim. Tylan diye bir antibiyotik aldım ama kullanmaya korkuyorum kuşuma ters etki yapar diye. Bana bu konuda bilgi verebilecek varsa sevinirim.

2. oktay02

oktay02 Guest

Alın tuyleri falan yapisiyormu Kursak iltihabiysa bir iLac var su an hatrlamiyorum foto koyarsan yardimci olablrm

3. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır, tüyleri filan yapışmıyor. Tüyleri, sindirim sistemi, yemesi içmesi, ötmesi, neşesi gayet iyi. Sadece ama sadece burnu akıyor aylardır ve bazen sümükleri burnunda kuruyor. Nadir olarak geceleri uyurken tüylerini biraz kabartıp kafasını tüylerinin arasına koyup uyuyor. Bu belirtiler soğuk algınlığı olması lazım. Tylan faydası olur mu diye tereddüt ettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Sera Bronchipur kullandım daha önce ama hiçbir işe yaramadı.

4. oktay02

oktay02 Guest

siz en iyisi bir kaç foto koyun bir görelim

Sayfayı Paylaş