petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tylan başladım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar il dışından bir üretimciden spangle Dişi almıştım,sanırım CRD Rahatsızlığı var,erkek yanında çok pasif kuyruk hareketi,arada ağzını açıp kapama,geçen gece de yavrumdan ses geliyor zannettim,ama Dişi kuşumdan geliyormuş,çok ağır değil ama var bir sıkıntı,tylan piyasada yok tyladin diye başka bir toz var dün başladım bakalım inş etkisi olur,sağlıkla kuşlarımızı beslememiz dileğimle

2. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun inşallah hep mutlu olursunuz

3. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Geçmiş olsun. İnşallah iyi gelir.

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Tşk ederim arkadaşlar biz elimizden geleni yapacağız sonrası ALLAHIM ne taktir ederse ama bizlerin onlara ilgisi alakası şefkati olduğu sürece kuşlarımız iyi olacak Rabbimin izniyle

Sayfayı Paylaş